Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a cigány csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bob Stone kérdése:

Igaz az, hogy a cigány csajok vonzódnak a szőke kék szemű magas pasikhoz?

Figyelt kérdés
Na rajta ! Hány igen és hány nem lesz ? Egy kis indoklást megköszönnék hölgyek ! ;)

#magyar #vonzódás #roma #ellentét #cigány-magyar kapcsolat #szőke pasi cigány csaj
2017. jan. 16. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Én 197 cm vagyok és a hajam szőke, igaz a többi szőröm meg mindenhol fekete. Ezen kívül a szemem is zöldes-barna.

De sokszor látom hogy cigó csajok megnéznek ha magukban vannak, vagy más cigó barátnőkkel, csinosak is. (Ha családdal vagy pasival, akkor nem)


Amúgy az emberek alapvetően vonzódnak a tőlük (hajszínben, szemszínben, bőrtónusban és hasonlókban) különböző kinézetűekhez. Nekem az összes jó barátom barna/fekete hajú és mindannyiuknak a szőke csajok jönnek be leginkább. (Persze nyilván vannak nem szőkékkel is.) Én szőke vagyok és nekem az inkább sötét szemű, sötétebb hajú, akár sötétebb bőrtónusú (cigány, latin, arab, akár csak simán barnább, de még az europid embercsoportba tartozó) nők jönnek be kicsit jobban. (Persze nyilván vagyok nem csak ilyen nőkkel is.)

2017. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

1-es valaszolo nagy se..fej vagy. Megsuggom nkd h a magyar csaladoknal jobban elofordul a csaladon beluli eroszak csak nincs hire mert az milyen mar. Mellesleg ment a lepontozas.

Kerdezo:Mindenkinek sajat izlese van van akinek bejon a magas szoke es van akinek nem :)

2017. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

igen

lehet savazni :D én mondjuk csak magamból tudok kiindulni :D

2017. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ketteske triggerelt libretard. :D
2018. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vonzódom az ilyen férfiakhoz. Egyszerűen vonzónak találom őket,tetszenek,ennyi,nincs különösebb indok, bár szerintem van benne valami,hogy az ember vonzódik a magához képest egzotikumot képviselőkhöz. Nyílván egyéb aspektusok is vannak,flört,kapcsolat már egészen más tészta,de ha csak puszta fizikai vonzalomról,külsőségekről van szó,akkor tetszenek az ilyen külsejű fiúk.

21/R/L

2018. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cigány lányok a cigány férfiakhoz vonzódnak persze van kevés kivétel.
2018. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!