Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alázás, használni a másikat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alázás, használni a másikat, ez izgató nektek? Ha nem akkor miért nem? Főleg a nem rész érdekel!

Figyelt kérdés
Kérlek kort is írjatok, mert érdekel. Azt vettem ugyanis észre, hogy 25 év körül jön meg a vágy sokakban. Fiatalabban meg pont arra vágynak, hogy őket használják/alázzák. Meg sok a női ruhára izguló fiatal.
2018. jún. 12. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Fullra nem vonz! Legalábbis nekem el menni a kedvem ha párom úgy kezelne nint egy szar darabott...a segg paskolás el megy a hajba túrás el meg de más nem



20csaj

2018. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

hah, te tényleg azt kérdezed, hogy "emberek, ti miért NEM gerjedtek az alázásra?"


hát azért nem gerjed sok ember az alázásra, mert megalázzák őket

2018. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne forgass ki! Az érdekel kit mintassít benne. Miközben a szürke 50 rekord nézettség.
2018. jún. 12. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A szürke 50 rekord egy film. A Jurassic world is rekord, mégsem vágyok rá, hogy egy ragadozó dinoszaurusz felfaljon.

Remélem érted már.


A másik, hogy nehéz ilyen témában keresni, mert főleg a melegek között mindenki egy bunkó paraszt.

2018. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Ameddig a bdsm:


1. NEM megy el egy erősen beteges, deepwebes irányba

2. Szerepjáték marad a hálószobán belül, és nem lesz a mindennapi élet része.

3. Nincs vér

4. Megvan a kölcsönös odafigyelés és tisztelet

5. Nem vesszük túl komolyan


Addig tudnak az ilyesfajta dolgok izgatóak lenni számomra.

Ami eztekből bármelyiken is túl megy, az nekem NOTHANKSGTFO.

2018. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen bdsm párti vagyok. Minden formáját szeretem, egészen ameddig nem okoz 14 napon túlgyógyuló sérülést.

Ugyanakkor: "Ha nem akkor miért nem?" Ez mi? Már nem azért... Pontosan tudom, hogy a bdsm nem egy normális elfogadott dolog :D (Attól függetlenül mégis csinálom mert tiltott gyümölcs mindig a legjobb), de simán megértem azokat akik ettől undorodnak. Mások jobban szeretik a vaníliát, ez vonzza őket ennyi. Inkább szerintem is azt kéne kifejteni, hogy akit ez vonzz azt miért.

18/F

2018. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat, de nem zavar, ha mást nem. Elfogadom. Azt mondjuk én is sajnálom, hogy kevés fiatal nyitott rá.
2018. jún. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!