Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti dugnátok olyan fiúval aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dugnátok olyan fiúval aki már 26 éves és szűz mert nem tud csajozni és most már akar fiút is megdugna?

Figyelt kérdés
Én rólam van szó. Egyszerűen nem tudok csajozni meg nem is nézek ki jól. Mar odáig fajult a dolog hogy fiút is dugnek. De csak ha mindene csupasz es sehol sem szőrös és en dugnam meg őt nem ő engem. Fiatalabb koromban am semmi pénzért nem csináltam volna fiúval de idáig fajult a dolog. A melegeknek mi a véleménye az ilyen magamfajtakrol?? Kíváncsiságból kérdezem.

2018. máj. 19. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy lányt! Ha nem vagy meleg és biszexuális sem, akkor miért fiúval szexelnél?
2018. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Szopnálak ha tetszel.
2018. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mivel nem jon össze lanyal es annyira kanos vagyok hogy fiút is lehet megdugnék. De ha sikerülne lanyal akkor nem valószínű.
2018. máj. 19. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem nézel ki jól, akkor eléggé esélytelen meleggel, mivel sokkal felszínesebbek átlagban. Ha arcra csúnya vagy, azt max azzal tudnád kompenzáli, hogy ki vagy gyúrva. Akkor talán leszopna egy meleg, de még így is kapnál olyan visszautasításokat, hogy visszasírnád a nőket. Sok sikert.
2018. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Adom, amit az előttem dzóló írt. Ha lányokkal nem boldogultál, akkor meleg srácok között még kevésbé fogsz..
2018. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Kinek kelne egy ilyen lúzer? Menjen prostihoz.
2018. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem dughatnál...

Viszont szopnálak...

2018. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ha már ezen a szinten vagy, akkor miért nem keresel egy csúnyább lányt? Valamelyik társkeresőn hamar találnál partnert hidd el bárhogy is nézel ki.
2018. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam a társkeresőt de komolyan mondom meg a csúnyáknak se kellek. Es tudom is hogy miért, azért mert ők hiába csúnyák igy is képesek jobb pasit talalni nálam es ezért nem kellek nekik. Volt 1-2 lány aki hajlandó volt ismerkedni en mindent megtettem de nem volt közös téma ráadásul meg flegmaztak is ilyen egyszavas válaszokat adtak pl. Legszívesebben elmennek ku-rv-azni de azokról meg rosszakat olvastam csalnak meg lopnak nagyon nehéz becsületes ku-rv-at talalni. Szóval azoktól meg felek, lehet elveszi a pénzt es elzavar. Meg direkt jo értékelést krealnak maguknak a neten hogy sokan menjenek hozza kozbe meg csalo.
2018. máj. 20. 21:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát kérdező te aztán nem vagy semmi :D


Hasonló korban mentem fizetőshöz egy alaposabb felmérés után és végül gondtalanul sikerült pumpálni. Mindenesetre tény hogy nagyon és azóta sztem még jobban meg kell válogatni kivel feküdsz össze mert nem elég hogy drágább lett azóta minden, sok a lehúzás is.


Tanácsolnám a szexpartnerkereső oldalak valamelyikét és ha heteronak gondolod magad akkor mindenképpen egy csaj legyen az első. Persze mehetsz pasihoz de arra ne számíts hogy rögtön az elsővel minden okés lesz. Ahhoz hogy menjen is a kémia akkor hetekig ha nem hónapokig kell beszélgetni, szervezkedni intézkedni. Nem könnyebb tehát pasit se találni mint csajt.


Tudom mert kerestem mindkettőt. Pasinak is ugyanúgy kell udvarolni, meg összehangolódni. Aki már ma akar találkozni az meg egy vicc, megbízhatatlan és veszélyes.

2018. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!