Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan érjem el, hogy oldottab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy oldottabb legyen, ne izguljon túlságosan, ne legyen gátlásos?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már 4 hónapja járunk és csak nemrég (2 hete) kezdtünk szexelni, de csak orálisan, mert túlságosan szégyenlős, gátlásos az análhoz, pedig érdekli. Túlizgulja, túlgondolja a dolgokat és kissé félénk, visszahúzódó ilyen téren.

Nagyon szeretem, nem szeretném siettetni a dolgokat, de mit tehetnék, hogy oldottabb legyen, ne legyen ennyire gátlásos? (az alkohol rá fordítva hat, csak még többet gondolkodik tőle)


Én 24/F, Ő 18/F (szűz)



2018. máj. 7. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Jaj de kis aranyos vagy. Nyalj neki sokat, jól lazul tőle a popsi.
2018. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb módszer, a türelmesen vársz és látja, hogy bízhat benned. Sajnos nem nagyon lehet gyorsítani a folyamatot.
2018. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem magát a szexet akarom siettetni, hanem azt hogy oldottabb legyen, ne legyen annyira feszült, gátlásos, mert azt szeretném, ha neki is jó lenne, jól érezné magát velem állandóan (nem csak szexben hanem a hétköznapokban is).
2018. máj. 7. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez egy nagyon vicces sztori. Elmesélem, lehet, hogy legalább részben tudod alkalmazni.

Szóval ő nagyon kis cuki volt... :D

Annyira szégyellős kis félénk cukiság volt, hogy nyáron egy tikkasztó napon még a pólóját sem merte előttem levenni. Pedig szívbeteg nem is kicsit, úgyhogy nem volt túl jó, hogy majd megfőtt a tizediken.

Arra sikerült egyedül rávennem, hogy legalább a cipőjét vegye le. (Igen, ezért is könyörögni kellett. :D)

És hát egyszerűen nem bírtam rá haragudni, meg nem is akartam, mert láttam, hogy hozzá képest az is óriási teljesítmény, hogy le merte venni a cipőjét. :)

Szóval nem akartam erőltetni, és rájöttem, hogy sosem fogom ezt megérteni, így szimplán megkérdeztem, hogy mitől fél. Mert látszott, hogy retteg. És kilyukadtunk ott, hogy valami kegyetlenül utálja magát. Én meg azt mondtam neki, hogy szíve joga utálni magát és nem fogok beleugatni, nem akarom meggyőzni, hogy szeresse magát, mert felnőtt ember, de én igenis szeretem, és nyugodtan lehet előttem ugyanaz a szenny, aminek tartja magát, mert azt a szennyet szeretem, és nem érdekel, hogy nem tökéletes.

És ez bevált. Nagy nehezen levette a pólóját. :)

És rövidesen megjött az önbizalma is, pár hét múlva már túlböfögött engem. :DDD

És szépen lassan eljutott oda, hogy megbarátkozott magával, és már mással sem olyan gátlásos, mint volt. :)

És én azt tapasztaltam, hogy az volt a döntő, hogy tudatosítottam benne: szíve joga érezni, amit akar. És hogy az érzelmei soha nem rosszak/bűnösek a szememben. Merthogy az az ő magánügye és nincs jogom beleszólni.

És szerintem erre a szabadságra érzett rá, és persze én is megkapom ezt tőle.

29/aktív, ő ugyanennyi idős.

2018. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es ez nagyon szép volt! :)

Bár csak nekem is ilyen barátom lenne egyszer! :D

Illetve a kérdező is kedves, hogy foglalkozik ezzel a témával. :)

2018. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

4-es, nagyon aranyos történet. Lehet, hogy jobban tudtára kellene hoznom, hogy mennyire szeretem és úgy tetszik nekem, ahogy van és nem is próbálkozok nála, majd amikor úgy érzi hogy készen áll, akkor.

2018. máj. 8. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!