Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket miért nem érdekli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért nem érdekli túlságosan a férfi nemi szerv látványa?

Figyelt kérdés
Nem érdekli őket hogyan pisil egy férfi. Még a barátnőmnek is hiába mutogatom a péniszem, mert csak úgy nézegetni nem szereti.
2018. ápr. 20. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Én például szeretem csak úgy nézegetni:D
2018. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Engem sem érdekel hogyan pisil egy lány és énsem szoktam nézegetni csak úgy, úgyhogy nincsen ezzel probléma :D
2018. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ez érdekes. Mi férfiak (legtöbbünk) viszont imádjuk a nőkét nézni, már ha engedik. A nők nagy többsége viszont nem. Őket inkább az érintés, csók, stb hozza lázba. A férfiaknak elég a vizualitás.
2018. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
A férfiak szívesen néznék ahogy pisilek? Na ez új. :D
2018. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
engem igen is erdekel! szivesen elnezegetem
2018. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
15:45 : Sőt, kíváncsiak lennénk rá!
2018. ápr. 20. 15:50
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Az én összes csajom szerette nézegetni és nagyjából mindegyik meg akarta nézni azt is, ahogy pisilek. Szóval vagy egy olyan csajt fogtál ki, akit ez pont nem érdekel, vagy téged nem szeret annyira, hogy odalegyen mindenedért, vagy ronda a fasod :D
2018. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem már pisiltetett meg csaj. Addig könyörgött, hogy enhedjem neki kipróbálni, milyen is vele célozni, hogy belementem. :D

Nagyon élvezte a dolgot. :P

2018. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
mert szerintem nem szép a pénisz. szexuális értelemben izgató egy féri teste úgy ámblokk, de ha csak egy farkat nézek, az nem.
2018. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Szeméyles tapasztalat: egy pénisz látványától egyáltalán nem jövök izgalomba, sőt inkább viccesnek és gusztustalannak találnám, ha valaki elővenné és mutogatná (még ha a párom is tenné)...
2018. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!