Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti a húst, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a húst, vagy a vért kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés

Nyilván nem vágóhídi termékre gondolok, hanem a péniszre.

Ebben valahol az is benne van, hogy a fejetekben lecsapódik valahogy a lankadt pénisz látványa, illetve annak mérete? Számít valamit? Nyilván nem a szexben, de a lélektanilag? De akár azt is elmondhatjátok, hogy alapból miként is álltok a lankadt péniszhez.

Ilyen kérdés legalább még nem nagyon volt, mert ez nem a szokásos méret kérdés:D



2018. márc. 1. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ja, a mai nap még tényleg nem volt
2018. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mikor értitek már meg, hogy nem a f...sz, hanem a pasi érdekel. L.
2018. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen megint egy újj árnyalat a hentesárúból !!! ??
2018. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jobban örültem volna ha a kérdés a kajára vonatkozik, mert az abált vért is szeretem meg a húst is :D
2018. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, mint ágyban kifogástalan férfi, kompetensen mondhatom, hogy:

Mérheted a farkad hosszát.(x centi a farkam, elég?

Mérheted a vastagságát. (y vastag, az jó?)

Mérheted az állagát. (hús vagy vérpénisz?)

Gyakorlatilag tévúton vagy.

A lényeg, hogy figyelj a nőd visszajelzéseire. A teste, a hangjai mind arra mutatnak, mit kellene tenned.

Viszont ha te a farkad adataira hagyatkozol, akkor már felteszed a kezed előre, hogy ha nem élvezett el a csajod, akkor nem volt elég jó a cerka.

Közben meg csak lusta vagy és nem akarsz vagy nem tudsz semmit az egész figyelem dologról.

Továbbá ha tetszel a nőnek, akkor úgyis engedni fogja hogy belé hatolj.

Ha 10 centis a farkad, ha 20, akkor is.

Ha a nőt nem csak pumpálod, hanem technikád van akkor mindenképp élvezni fog.

2018. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én pirítva, hagymával is. Az elmúlt fél évben biztos nem volt. Azért ezekre a nem érdekel, nem érdekel dolgokra konkrétan tömegével tudnék ellenpéldát felhozni az életből. Egy ilyen egyszerű kérdésnél, amikor konkrétan még egzakt dolgokról sincs szó megy a vonakodás. Azt teljesen megérteném, hogy a szokásos mekkora a jó, meg ez-az túl nagy e kérdés már túl sok. De az elmúlt pár napban olyan aberrált kérdésekre képesek voltak tolongani a nők, hogy válaszoljanak. Valahol nem értem. Bár annyira nem izgat, ha nincs válasz. Csak az ember unalmában be dob valamit, amire kíváncsi lenne.
2018. márc. 1. 11:52
 7/11 anonim ***** válasza:
én barátomé húspénisz és nekem ez eléggé bejön :D
2018. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-esnek köszönöm! Egy, csak egy leányzó van talpon a vidéken. 5-ös... Baromira nem erre vonatkozott a kérdés. Ez konkrétan bármilyen más külsőségre vonatkozhatott volna, aminek nincs konkrét szerepe a szexben. Egy szimpla ízlésbeli dolog. Nincs olyan ember akit ne izgatna a mell méret, vagy az izmosabb férfiak? Ez egy ugyan ilyen kérdés, valahol ez egy olyan külcsín ami igen is beindíthat valakit, vagy nem. Te pedig teljesen másról beszélsz. Mellesleg legalább annyi kérdés van kiírva mellükkel elégedetlen nőktől, mint farkukkal elégedetlen srácoktól. De ismétlem az én kérdésem nem ebbe tartozik.
2018. márc. 1. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy. Ha áll akkor legyen vastag. Ennyi.
2018. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen csak számitt a méret mert nem mindegy hogy 1 kg tarja 399 vagy 4 kg tarja 399.
2018. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!