Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket miért nem érdekli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért nem érdekli túlságosan a férfi nemi szerv látványa?

Figyelt kérdés
Nem érdekli őket hogyan pisil egy férfi. Még a barátnőmnek is hiába mutogatom a péniszem, mert csak úgy nézegetni nem szereti.
2018. ápr. 20. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Egy felmérés szerint a férfiak arra izgulnak fel amit látnak,a nők arra amit hallanak.


Ezért festik magukat a nők és ezért hazudnak a férfiak.

;-)

2018. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy! A csajom imádja nézegetni, film közben is végig simogatja, szex közben is sokat foglalkozik vele. Utána is nézegeti, nézi ahogyan törölgetem! Nem értelek...
2018. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Basszus volt a kis oviban egy lány aki be akart jönni utánam a wc re.Sajna 1-2 nap után elvitték az oviból..
2018. ápr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: hát az kellemetlen, ha ennyi az összes szexuális élményed :D
2018. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts :D

Én pl nagyon szeretem nézegetni, pisiléskor is, lankadtan is, mereven is, mindenhogy

2018. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!