Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha túlságosan szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha túlságosan szeretek nyalni?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok, és hát nagyon szeretek puncit nyalni, eddig nem igazán volt rám panasz, de valamiért engem ez izgat be, és ha meglátok egy jó nőt, akkor elkap a fantázia, hogy remegésig kinyalnám. Addig nyalnám még nem remeg, és élvez el.


Szerintetk ez beteges?



#beteg #nyalás #remegésig nyallak #imádok nyalni
2018. máj. 2. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Kb. mint az összes másik pasi. Mi ebben a különleges? Várj, kitalálom. A kutyának sem kellesz olyan jó vagy...... broáf!
2018. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Volt egy kapcsoltaom. Aki szinte unta, hogy mindig ki akartam nyalni :( Szét is mentünk. Ezért kérdezem, hogy ez nem természetes dolog?
2018. máj. 2. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos én szégyellem magam, mert nekem nagyon nehéz így elmennem

De szeretem, ha lent játszanak....

Nem Problema.

Mindenkinek más tetszik.

Nekem tetszik.

De órákat senki nem bír ki... :/

2018. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, a barátom számára minden orál tabu, ő is, én is...de szeretném kideríteni hogy izgatja-e a dolog. Én sajna nagyon szeretem leszopni, iszonyat felizgat. Ő nagyon tiltakozik hogy nem higiénikus, de szerintem őt is izgatja a nyalás, csak túl prűd. Hogy derítsem ki? Egyszer már nagyon közel volt hozzá h megteszi...
2018. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem gáz :/. Egy igazi férfi ne nyalakodjon állandóan, hanem dugjon meg. Az ilyenek mint te, az ilyen igazi papucsok.

Volt ilyen pasim... a végén már nem is hagytam neki, hogy belém tegye. Csak nyalhatott, és inkább olyannal feküdtem le, aki nem okozott csalódást. :)

2018. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Azért nyugtass meg, hogy néha a p*csöd is előveszed szex közben... :D
2018. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem egyaltalan nem beteges
2018. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha nálad a nyalás a fő attrakció az elég nagy probléma. Előjátéknak néha elmegy de egy nő arra vágyik hogy kőkeményen megdugják.
2018. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs ezzel, csak meg kell találni a hozzádillő nőt. Párom is imád nyalni, és mivel én csak úgy tudok elmenni, pont kiegészítjük egymást ilyen téren. Kinyal, amíg el nem megyek, majd jól megdug. Persze ő is kap ezt azt cserébe.
2018. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne az, de azon meg vagyok lepödve, amit az elöttem irok hozzászóltak. Mivel a nök nagy részének csak igy van orgazmusa, ezért furcsállom. Lehet, h nyalni nem szeretö pasik irták, h téged lehuzzanak?

Hidd el, jo is az a nyalás... én legalábbis imádom 🤗

2018. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!