Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet pszihés probléma is, ha...

Lehet pszihés probléma is, ha túlságosan szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam mostanában menni sehova 2 hónapja, de nem is akarok:D Éppen egy ilyen bulizós időszak után vagyok ahol eléggé kiéltem magam, és egyáltalán nem boldogítottak az ott átélt események sőt szerintem ,ha még 1 évig csinálom akkor bele is haltam volna.


Közben sajnos munkanélkül is maradtam , mert becsődölt a cég:D De komolyan mondom , hogy amúgy is hiányzott nekem egy ilyen kisebb szünet az életemben mert amúgy nagyon stresszes szokott lenni. A probléma/nem probléma az, hogy amióta ezek a dolgok történtek totál megvagyok egyedül max a családommal beszélek sőt még randikra se megyek el hiába hívott el a csaj akkor sem. Természetesen beszélek emberekkel, de csak facebookon ilyesmi nem szeretek nagy társaságba menni, egyből összerándul valamiért a gyomrom és feszült leszek valahogy úgy elegem van az emberekből nem tudom még ilyen velem nem volt mintha jobb lenne nélkülük. A mostani tevékenységeim annyiból kimerülnek ,hogy számítógépen játszok haverokkal (bár ez eddig is megvolt) csak most nyilván intenzívebb,munkát keresek,olvasgatok ilyesmi.


De sokan írják meg mondják is, hogy ez nem egészséges de valamiért én nem érzem nem egészségesnek...maga az zavar, hogy nincs munkám a többi nem. Ettől eltekintve még lehet valami agybajom amit csak én nem veszek észre?? 24f


2016. okt. 3. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltétlenül gondolnám, hogy ez pszichés probléma csak most tartasz egy kis szüntet. :) Ha előtte nem voltál introvertalt és most is megvannak a barátaid, akkor nincs semmi gond csak most pihizel. :)
2016. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Semmi bajod, nyugi :)
2016. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy van egy depresszió a munkahely elvesztése okán, de megfelelő önelemzéssel ebből ki lehet lépni.
2016. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy egyedüllétre vágysz, az még nem pszichés probléma. :) Hülyeség, hogy ez ne lenne egészséges. Hol van az előírva, hogy csak az egészséges, ha egy ezerrel pörgő bulihuligán vagy?
2016. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ja csak folyamatosan cseszegetnek érte, hogy miért nem megyek sehova stb:D bár már igazán ők sem érdekelnek:D...köszönöm a válaszokat azért megnyugodtam! :)
2016. okt. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!