Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megmondtam a pasimnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a pasimnak, hogy nem elvezhet a szamba, mert hanyok tole, megis megtette. Bovebben lent?

Figyelt kérdés
Lehet masnal alap a lenyeles, de nalam nem. Tenyleg hanyok tole.. elofordult,hogy feloklendeztem, mert az exem sem volt hajlando megerteni,hogy nem birom az ilyet.. szo nelkul beleelvezett a szamba, en meg hirtelen lenyeltem, aztan kihanytam. Par napig enni se birtam,olyan sz.r volt. A mostani baratom sem volt ram tekintettel. Csalodott vagyok,hogy ennyire nem kepes a legtobb ferfi elfogadni a masik kereset. Ha ennyire fontos neki, akkor miert nem szol,hogy nala ez elvaras, hagyjuk a kapcsolatot inkabb? Ezek utan nem vagyok kepes vele szexelni, magahoz az emberhez sincs kedvem. A dolog utan azt mondta,hogy finnyas vagyok, mas bajom nincs, es,hogy ez alap egy kapcsolatban. Mit tegyek? Hagyjam el?
2018. máj. 6. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a pasit, aki ennyire tiszteletlen veled szemben azzal nincs jövője egy kapcsolatnak, és ez csak rosszabb lesz.
2018. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd el, mert ennek így semmi értelme, ő csak kihasznál téged és egyáltalán nem tisztel, de nem is szeret, az tuti!


Mert aki szeret valakit, az kölcsönösségre törekszik, azaz arra, hogy mindkét félnek jó legyen és neked ez nem jó, ő meg sz.rik rá-d! Te meg hagyod.


Ne hagyd magad, tiszteld és becsüld magad annyira, hogy kirúgod ezt a tuskót és ha legközelebb kapcsolatot létesítesz valakivel, akkor nem adod magad könnyen, ha pedig eljuttok a szeretkezésig, akkor előtte mindenképpen tisztázzátok az igényeiteket és ha nem találkoznak, akkor addig keresel, amíg nem találsz normális pasit, mert hidd el, van olyan, akivel boldog lehetsz, csak azt nem fogod addig megkapni, amíg ilyen érdemtelenekre pazarolod az idődet.... LÉPJ TOVÁBB, AMÍG NEM KÉSŐ!!

2018. máj. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
De jo neked v nem... en azt nem szeretem ha nem oda kapom...
2018. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Na ilyenkor orulok, hogy meleg vagyok. A legtobb pasi imadja a szexet es piszkos az agyban. Kb mindeki keres nelkul, elvezettel lenyeli. Sajnalom a hetero ferfiakat, hogy naluk ez nem alap. 24/F
2018. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!