Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megmondtam a pasimnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a pasimnak, hogy nem elvezhet a szamba, mert hanyok tole, megis megtette. Bovebben lent?

Figyelt kérdés
Lehet masnal alap a lenyeles, de nalam nem. Tenyleg hanyok tole.. elofordult,hogy feloklendeztem, mert az exem sem volt hajlando megerteni,hogy nem birom az ilyet.. szo nelkul beleelvezett a szamba, en meg hirtelen lenyeltem, aztan kihanytam. Par napig enni se birtam,olyan sz.r volt. A mostani baratom sem volt ram tekintettel. Csalodott vagyok,hogy ennyire nem kepes a legtobb ferfi elfogadni a masik kereset. Ha ennyire fontos neki, akkor miert nem szol,hogy nala ez elvaras, hagyjuk a kapcsolatot inkabb? Ezek utan nem vagyok kepes vele szexelni, magahoz az emberhez sincs kedvem. A dolog utan azt mondta,hogy finnyas vagyok, mas bajom nincs, es,hogy ez alap egy kapcsolatban. Mit tegyek? Hagyjam el?
2018. máj. 6. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Persze, aztán keress egy rendes pasit aki téged is tiszteletben tart és nem csak használ... Nem is értem minek vagy még vele
2018. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaj, veletlen a homoszex kategoriaba irtam ki.. tehat lany vagyok
2018. máj. 6. 21:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig meglepődök az ilyen dolgokon. Bár nem voltam sok pasival, de ha azt kértem, hogy ne élvezzen a számba, akkor nem tette egyikük sem. S nem hinném, hogy azért, mert szerencsés volnék. Inkább ez lenne a normális hozzáállás.

34n

2018. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ramone ***** válasza:
100%

Ez nem homoszexuális vagy heteroszexuális kategória szerintem hanem úgy összességében probléma


Ha az egyik fél nem tiszteli a másikat akkor az nem jó kapcsolat ugyanis a kölcsönös tiszteletről is kellene hogy szóljon

Hibáztál mert túl hamar engedted ilyen közel magadhoz a partneredet és ő ezzel akarva akaratlanul de visszaèlt ahogy a bizalmaddal is


Ha értelmes vagy akkor keresel egy egyszerűbb értelmesebb partnert és így kikerülheted az ilyen problémákat


Puszi

2018. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy, hogy homoszex, vagy nem, ez a hozzáállás a pasidtól elfogadhatatlan. Nincs olyan, hogy valami "alap" amiről az egyik fél nyíltan kimondja, hogy nem akarja. Az én barátnőm sem akarja, hogy a szájába élvezzek, és eszembe se jutna, hogy ennek ellenére mégis erre kényszerítsem.

Hagyd ott a srácot, ha más nem, akkor azért, mert az élet más területén is hasonló lehet a hozzáállása, és talán másban sem fogja érdekelni a véleményed, hanem csak rád erőlteti a sajátját.

2018. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Bár az is érdekes, hogy egy nő számára ez ennyire ellenszenves. Elvileg a szerelmeddel ezeknek bele kéne férnie sőt élvezned kéne. Én volt már pár lánnyal, de mind élvezte amikor elmentem a szájába.
2018. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kell a kioktatas, nem elvezem es kesz.

Nehez elhinni? Nem en vagyok az egyetlen pedig. Mar a szagatol is oklendezek. Ha neked ez alap, akkor lenyelheted te is.

2018. máj. 6. 21:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os. 2 dolog :


- Ha már igaz szerelemről beszélünk: Ha igazán szeretsz valakit, akkor talán nem kérsz tőle olyat, amitől undorodik.


- Ha egy csaj azt mondaná neked, hogy bele akar pisilni a szádba, és aztán le kéne nyelned, akkor is azt mondanád, hogy "ha igazán szeretsz valakit, akkor megteszed neki, sőt, élvezed"? Mert vannak lányok, akiknek tényleg hasonlóan gusztustalan a kettő. De biztos lehetsz abban is, hogy van olyan, akinek ugyanúgy "alap dolog" is mindkettő, és elvárja őket egy kapcsolatban, szóval annyira nem túlzó ez a példa, mint elsőre látszik.

2018. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az alap, egymás tisztelete. Ez a pasidnál hiányzik, és ez később még rosszabb lesz. Úgyhogy vagy rúgd ki, vagy Te tiplizzél, addig, amíg nem késő.
2018. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 6os vagyok. Egy szóval sem írtam, hogy valamikor is kértem valamit. Amik történtek, a nők mindig maguktól tették meg. Nem azt mondtam, hogy én bármit bevállalnék ami nem tetszik. Pont ez a lényeg, hogy magamtól teszem és ők is.
2018. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!