Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha a lelkem meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lelkem meleg (homoszexuális), a testem pedig heteró?

Figyelt kérdés

Megnéztem a Shameless címu sorozatot, amiben van két meleg, és így utólag is nézek klipeket belole, errol a két meleg srácról. Olyan furcsa, leírhatatlan érzés fog el amikor nézem, amit nem tudok hova tenni, ugyanakkor nem akarom megcsókolni oket, és nem izgulok fel a farokra és semmi férfias dologra szexuálisan. Szívesen leszek én meleg, nem azzal van a baj, de hogyan?

Bocsi az ekezeter, szar a billentyuzetem



2018. ápr. 28. 20:58
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

A romantikus és szexuális vonzódást megkülönböztetjük.

Tehát lehet, hogy biromantikus vagy, de heteroszexuális, vagyis romantikus vonzalmat tudsz érezni egy veled azonos nemű iránt, de szexuálisat nem.

Remélem, hogy tudtam segíteni. c:

2018. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Félreértesz, nem vagyok szerelmes fiúkba, csak olyan furcsa nézni az egészet. Van olyan, hogy melegnek adom ki magam csak úgy heccbôl, amikor mások kérdeznek a magánéletemrôl, és nem feltünési viszketegségbol, hanem valamiért jobb ez így, hogy ezt hiszik rólam.
2018. ápr. 29. 00:32
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off, de azért rákérdezek: amúgy jó sorozat a shameless? Gondolkodtam rajta, hogy elkezdem, de eddig még nem szántam rá magam... :/
2018. ápr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, elég nyers, de pont ettol jó. Nincs benne tabu, megmutatja milyen is az élet a felszín alatt egy keményebb helyen.
2018. ápr. 29. 01:26
 15/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk a legujabb évad nem tetszik (a 8.) mert kicsit ellaposodott, de az elsô 5 nagyon jó
2018. ápr. 29. 01:27
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Korábban én is úgy gondoltam, hogy két azonos nemű között sokkal mélyebb érzelmek jöhetnek létre, és két fiú kapcsolata "több", mint egy hetero kapcsolat (lány vagyok). Azóta eltelt pár év és már nem gondolom, hogy ettől függ. Valószínűleg azért lehetett, mert engem is érdekeltek az ilyen témájú filmek, sorozatok, amikben sokszor nagyon nehéz helyzeteket és mély érzelmeket mutattak be. A valóságban pedig a sok felszínes, semmitmondó fiú-lány párosok vettek körül, akik az első veszekedés után feladták és a következő héten már mással voltak. De az igaz, hogy egy fiúval való igazi kapcsolat más, és ha kicsit is vágysz rá, hasznos tapasztalat lenne.


Felesleges emiatt aggódnod, úgyis csak az idő fogja eldönteni. Azért én a helyedben megnézném azokat a csókolózós jeleneteket is, már csak azért is, hogy lássam mit érzek közben. És azért ne add fel a lányoknál, ha testileg hozzájuk vonzódsz. Ne akarj a romantikus érzelmek miatt meleg lenni, mert lányok között is találhatsz olyat, akivel különleges kapcsolatod lehet, és fiúk között is ritka.

Elárulod hány éves vagy?

2018. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

"Szívesen leszek én meleg"

Ilyen nincs! Van barátnőd, akivel jól megvagytok, ha jól értettem testileg és lelkileg is, csak érzel valamilyen vonzódást a sorozat szereplői iránt. A valóságban taszítanak a férfiak, nem izgulsz fel egy farok látványától. Ez ellent mond annak, hogy meleg legyél. Te hetero vagy egy csipetnyi biszex beütéssel. Ez nem probléma, és ezzel még a meglévő párkapcsolatodnak se ártasz. Azért, hogy tisztábban láss, nézz meg néhány csókolózos jelenetet!

2018. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelked meleg vagy biszexuális, akkor minden szempontból az vagy. Nem lehet különválasztani fizikálisan, mert a lelkünk sajátossága kivetül fizikailag is. Tehát: ha valóban - legalább félig - meleg lennél, akkor a vonzódást is érezned kéne. Valószínűleg csak keresed az utadat és átmeneti érzések kavarognak benned.
2018. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, felpontoztam mondenkit, jó valaszok jöttek.

21 éves vagyok

2018. ápr. 29. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!