Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk mit néztek meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk mit néztek meg egy másik fiún először? Mi az ami vonz külsőre?

Figyelt kérdés
Én az arcot nézem meg, nekem fontos hogy arcra hogy néz ki az illető.

2018. ápr. 17. 15:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
szem arc kéz fenék
2018. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha plátói szépséget keresek, akkor: szem, haj, arc. Testről csak annyit, hogy ne legyen nagydarab melák. Alkatot, frizurát ugye rögtön látni több száz méterről is, és ha helyesnek feltételezhető a srác, én mindenképp meg akarom nézni az arcát, szemét is. Ez már kicsit problémásabb, mert elé kell vágni, szembefordulni vele, és ha én látom a szemét, ő is látja, hogy én mit bámulom...


Ha csak pillanatnyi "izgalmakat" keresek az utcán, az azt jelenti, hogy nézem a fiúk popsiformáját, amikor hátulról látom őket skinny ruhában. Azén fog megakadni a szemem, akin nem úgy lóg a gatya, mint valami madárijesztőn. Ha szemben vannak velem, akkor titkon a combvastagságokat tanulmányozom. Persze a vádliformára is kell egy-egy pillantást vetni. Ha viszont strandon lennénk, a meztelen pocijukat nézném, mert engem az izgat nagyon. Vagy legalábbis próbálnám úgy nézni, hogy ne vegyék észre, hogy nézem.

2018. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szem, arc, ajkak, testbeszéd, stílus, köröm, keresi e a szemkontaktust. :)

Nekem ami külsőleg fontos, hogy ne legyen feleslege -alias figyeljen az egészségére- és hogy legyen aranyos...de szerintem én egy kicsit sapio-szexuális vagyok, mármint ha egy srác intelligens, mellette még érzelmes, gyengéd is, akkor mintha kissebb "agy-gazmusom" lenne, vagy "agy-merevedésem". :D Fura vagyok.

21/F

2018. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Arca (szem-,hajszín,arc szőrzet,fej forma stb.)

2. Testalkata (izmos,duci,sportos,apuci stb)

3. Magassága (legalább 175+)

4. Segge (formás)

5. Csomagja (esztétikus legyen, de maga a farka mérete nem érdekel)

2018. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
A szopnivalo farkat *_*
2018. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Arc,szemek,alkat és utánna lábak segg.
2018. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezét, felsőtestét, fenekét
2018. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az arc, a szemek, a lábszárak, a combok mind a megfigyelésem tárgyát képezik.
2018. máj. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is arc, fontos a kisugárzás, és én külön szemügyre veszem az ajkakat is :$ lássam, milyen szép ajkakkal fogok csókolózni :)))
2018. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mellkast, nálam az a legfőbb testrész.
2018. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!