Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak relatíve fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak relatíve fiatalabb lányok, akiket foglalkoztat hogy kipróbáljanak ezt azt egy másik lánnyal? Ki hány évesen gondolkodott el először vagy éppen jött rá hogy az azonos neműek az igaziak? Vagy éppen csak simán maga a kíváncsiság.

Figyelt kérdés
Aki szégyenlős, válaszolhat priviben is, kort írjatok.
2018. febr. 22. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok és relatívan fiatal.:D

Tehát már tizenévesen is feltűnt, hogy részegen szívesen lesmárolnám a b.nőm vagy simogatnám a testét, illetve beszélgettünk arról is, hogy mi lenne, ha szexelnénk és ki, hogyan élné meg ezt. Persze cselekvés szintig nem jutottam el akkor és azóta sem. Erősen kíváncsi heteronak tartom magam, de lehet nem is élvezném és a valóságban nem jönne be. Valószínűleg én ezt sosem fogom kipróbálni. Nem szeretnék a kíváncsiságom miatt senki érzéseivel sem játszani, ennél többre tisztelek minden embert.:) Szóval maradok kíváncsi hetero, aki sose próbál ki ilyet.:P

2018. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzekel a dolgokkL tizen evesen erdeklodok egy atlag fiatal. 20-felett mar tudja mit vagy kit akar, jobb esetben.
2018. febr. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most 20 vagyok és 16 évesen jöttem rá, hogy vonzanak a nők is, de sajnos még nem volt alkalmam nővel kipróbálni dolgokat.
2018. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22 eves vagyok. Kb 3 evvel ezelott jottem ra, h bejonnek a nok is.. Megnezem oket. Szívesen kiprobalnam novel, de csak kívancsísagbol :) De senki nincs :) szóval marad az abrandozas :D
2018. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint az első, csak 17 vagyok:)
2018. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán 19 évesen gondolkodtam el rajta. Valahogy mindig furcsa volt a kapcsolatom a fiúkkal és a lányokkal is, nem olyan, mint a többi lánynak. A lányokkal távolságtartóbb voltam, jobban zavarban éreztem magam még akkor is velük, ha csak barátilag beszélgettünk. A fiúkkal meg pont az ellenkezője, ellenben a kapcsolatunkat nem igazán éreztem sosem teljesen kielégítőnek vagy biztonságosnak (érzelmileg elsősorban). Nem tudom, hogy szerethet egy lány, de az elképzeléseim alapján biztosabbnak érzem. Még nem léptem a tettek mezejére, attól félek mindig, hogy az illető ha közeledik is hozzám, csak barátilag, vagy csak kíváncsiságból teszteli, hogy milyen az, ha egy lánynak tetszik, vagy csak szivat...:/ Szóval csak úgy a kis világomban gondolkodok ilyenen, amíg nem ismerek biztosan bi lányokat, akik megértik ezt és nem csodabogár leszek a szemükben, meg "izé".:)

21L

2018. febr. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már óvodában is megnéztem a lányokat és akkor csókolóztam először lánnyal. Nekem már tizenévesen is természetes volt hogy a lányok is tetszenek de komolyabban csak 20 éves korom után volt lehetőségem kipróbálni. 23/Bi/L
2018. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!