Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyelv piercingel jobban lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelv piercingel jobban lehet sz. Pni?

Figyelt kérdés
Nyelv piercingel vagy ketté vágatott nyelvel jobban lehet sz.pni?

2018. márc. 28. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfajta élvezetet ad.
2018. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
kígyónyelvű csaj sajnos még nem szopott le (várom privátban a jelentkezőket), de piercinges csaj sokszor, dob rá egyfajta plusz élvezetet de tudni kell használni (attól hogy van, még nem fogsz automatikusan jól szopni)
2018. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen lehet, de nekem volt egy fiúm akinek volt nyelv piercingje. Orálnál csak a hideg fémérzet volt ami másabb volt, csókolózásnál viszont nekem nagyon bejött :)
2018. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 milyen csaj? :D
2018. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de az biztos hogy más érzést nyújt, de én inkább szopok piercing nélkül.

20f

2018. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
szerintem úgy undorító egy kicsit.
2018. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Én is undorodom a nyelvpiercingtől, volt egy srác akinek az volt és amúgy be is jött, de emiatt úgy döntöttem, hogy bocsi de inkább hagyjuk az egészet. Persze ettől függetlenül van akinek bejön.
2018. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!