Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orgazmus után undor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után undor?

Figyelt kérdés

Az este elveszítettem a szüzességemet egy meleg jóképű sráccal. Alkalmi eset volt, igy lett megbeszelve, úgy egyezett bele ha nála alszok.

Gyorsan a lényegre tért de figyelmes és óvatos volt, a szexet elsőre is élveztem ahogyan dugott, elélveztem a hasamra anélkül hogy magamhoz nyúltam volna.

De ez ötet nem zavarta ő még messze volt, dugott tovább csak belőlem kiszállt az a vágy ami előtte volt, es odáig élveztem onnan kezdve már nem tetszett, úgy elkezdtem undorodni nem tudtam ránézni se.

Látta ratam hogy nemtetszik csak nem akarom mondani, ezért pózt váltottunk kutyában, igy sem tetszett de már nem szembe volam vele letehettem a fejem kenyelmesebb volt, csak hogy több mint fél óráig bírta még kisebb nagyobb aktussal. Majd a végén életerdeltem,tudtam akk hogy itt a vége, telespriccelte a számat forró spermával, és erre újból feizgultam nagyon hirtelen élveztem a dolgot, miközben az ondóját nyeldestem, és a makkját tisztogattam nyalogattam, újból elsültem iranyithatlnul.

Nem akartam tovább ottaludni de késő volt nem akarta elmennyek, ezért ott maradtam.

Nem volt kedvem semmihez, menekülhetnékem volt a szituációból. Lefeküdtem ő papír törlővel megtisztogatott még, majd odabújt mellém simogatt ölelgetett csókolt, nekem meg nagyon frusztráló volt ez, de aztán valhogy elaludtam.

Ti kerültetek már ilyen helyzetbe hogy zavaró volt az együttlét és utána nem elveztétek már a helyzetet? Miért lehet ez?



2018. márc. 25. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Kiélted a fantáziád, gratulálok. De minek kellett ezt kérdésnek álcázni? Tök fölösleg volt leírni hogy szexeltél.
2018. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja és reggel mikor felébredtünk akkor megint más volt, ott heverésztünk megakart újra dugni, en is benne lettem volna, nehogy megint elsüljek, Ezért inkább leszoptam. Így szép emlekekkel váltunk el.

Szerintem ennek nincs ertelme egy következő alkalomnak.

21 bi/P

2018. márc. 25. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésednek sincs értelme, mert igazából csak szexről akarsz írni, nem kérdezni.
2018. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy igazi meleg, csak elbizonytalanodtál. Még nem késő visszafordulni. Próbáld ki lányokkal is, nem lesz undorod.
2018. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Még jó hogy undorodsz, én is ettől a sztoritól.
2018. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Ne aggódj kezdetben ez előfordul hogy az ember csak addig kívánja amíg elélvez utána meg nem vagy meg is undorodik. Ez majd el fog múlni ahogy egyre többet szexelsz. Én már ugyanúgy szopok élvezés után is mint előtte.
2018. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

1. A kérdés 75% csak történet és nem igazi kérdés.

2. Ha nem is szex után, de maszturbálás után néha volt olyan hogy minden fajta szexualitástól el ment a kedvem. Nem lettem heteró, de nem tudtam arra gondolni hogy egy pasit akár póló nélkül el tudjak képzelni.

2018. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyesmi érzéseim/benyomásaim de felülbíráltam ezeket.
2018. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!