Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti szoktatok síkositót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti szoktatok síkositót használni szexnél?

Figyelt kérdés

Tudom az Anális szexhez kell síkositó annak aki még nem annyira tág de ti hogy szoktátok szárazon vagy síkositóval vagy csak úgy hogy benyálazátok és úgy ültök rá?

Állitólag benyálazva sokkal jobb mellesleg romantikusabb is mert tudod hogy az a partnered nyála nem pedig egy idegen mesterséges anyag.



2018. márc. 22. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, cuki fiú(vagy cuki lány) de nyálazva tényleg valahogy bensőségesebb. ;)
2018. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Csak síkosítóval. Imádom az anált, de az tény, nem arra lett gyárilag kitalálva, muszáj a "kenés". Nem tudom, hogy hogyan lehet kitágulni annyira, hogy mindegy legyen, engem dugtak már sokszor, de nem sikerült. :D
2018. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Se nyál, se síkosító nem kell nekem :) fejben dől el, ha be akarod, hogy férjen s vágysz rá, befér

...meg én imádom érezni, ahogy feszít az elején, ilyen szempontból lehet hogy némi mazo hajlammal vagyok megáldva :D


Ha aktív vagyok, akkor azért igénylik a síkosítást, de gumival sok srácnak elég csak a gumi nedve

27

2018. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sikosítóval
2018. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichésen nedvesedek, ha érzem, hogy dugni fognak (mint egy nő). De az análnál ragaszkodom a gumihoz.
2018. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thillmin ***** válasza:
100%
Uhh, én totál ledöbbentem, hogy többen is azt írták, hogy nem kell nekik! Én síkosító nélkül belepusztulnék! Épp azon gondolkodtam a minap, hogy régebbi korokban hogy oldották ezt meg? A nyál nem működik olyan jól...
2018. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem kell, simán megy nélküle, egy kis nyál elég. Talán az első behatolási kísérletnél fáj, de utána már simán megy.
2018. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lacás1976 ***** válasza:
84%
Valami kell. Benyálazva is be tudom fogadni párom de azért sokszor kell hogy rendesen csússzon:)
2018. máj. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!