Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kezdeményezzek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek a kollegám felé?

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok kollegáról nem tudom. Először is, hogyan deríthetném ki, hogy meleg vagy biszex-e egyáltalán? Hogyan hívjam el randira vagy milyen közös tevékenységet találjak ki vele/neki?

2018. márc. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok, jó lenne tudni.
2018. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdjetek el beszélgetni, hívd el sörözni
2018. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele a szexről, a másságról. Próbáld meg megtudni, hogy mennyire elfogadó, ha kiderül valakiről, hogy meleg, vagy biszex.
2018. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Veled való viselkedés figyelése, esetleg fb profilon meleg témájú dolgok felfedezése, aztán ha nem meleg, kínos kerülgetés, hogy elmúljon az érdeklődésed, ha pedig meleg, hosszas vívódás, hogy kollégával érdemes-e kezdeni. Volt mindegyik, de nem két nap, hogy elmenjen valamerre a dolog.
2018. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hivd el szaunázni Nekem bejött
2018. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
90%

Én először elhívtam inni, nem jött. Aztán szaunázni, és oda sem jött. A jó barátság persze kialakult addigra. Aztán ő ajánlotta fel, hogy ha inni nem is, de egy kávéra elmehetünk. A kávézásból aztán ebéd lett, ahol ő vallott színt. Aztán persze én is. De rögtön hozzátette, hogy párkapcsolatban él, és otthon teljesen őszintén megmondta, hogy a kollégájával (azaz velem) találkozik. Pár hetes rágódás után úgy döntött, hogy marad a párja mellett...


Nem csalta meg (bár érzelmileg mindenképp), de otthon láthatóan zűr volt. Ha nem lett volna, akkor nem is lett volna esélyem nála. Átkérte magát máshová dolgozni, hogy jobb lesz az úgy, de anyagilag nem volt jobb. A párja tanácsára végül visszajött dolgozni, és a mai napig is kollégák vagyunk, de csak kollégák. Kialakult egy nagyon jó barátság köztünk, mindent szabadon meg tudunk beszélni egymással tabuk nélkül, és persze drukkol, hogy nekem is legyen valakim...


Tudom, hogy ilyen sztori 1000-ből csak egy van, pláne úgy hogy számomra tényleg ő lehetett volna az álompasi, de tiszteletben tartom a döntését, és ez így jó, hidd el.


Drukkolok, hogy neked sikerüljön. :-)

2018. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!