Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg társkereső ahol nem csak alkalmi kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
A Romeon regisztráció után pár perccel többen rámírtak és már a második mondat a szexről szólt. Ez elég lelombozó, mert lelkizős és ismerkedős partnert keresek aki ugyanúgy kezdő mint én... Van olyan hely ahol hasonló gondolkodású melegekkel találkozhatok? 22F

2018. márc. 6. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Melegrandin beállíthatod, hogy milyen jellegel vagy fent(és keresési szűrőben is beállíthatod, hogy csak olyanokat mutasson, akik szintén csak komolyat keresnek stb).

A Badoo az már szerintem olyan so-so oldal, mivel sok idős kedvelget annak ellenére, hogy érthetően kiraktam, csak velem egy korúakkal szeretnék ismerkedni és csak komolyat szeretnék-.-"...

De ott van még a Tinder, amit én személy szerint nem használok, de ott mindenki kereshet párt, nem csak heterók. A meleg verziója a Grinder, de tudtommal ott is többnyire sajna a szexre mennek.

Az elittársról meg úgy tudom, hogy fizetős.(Mármint majdnem minden ilyen oldalon van valamilyen fizetős dolog...)

Sajna minden oldalon található olyan, aki dugni akar, szóval csak türelmesen tud az ember várni és szelektálni. Nincs varázsgomb erre, sajnos. :/

21/F


Ui: Ha számít, én is kezdő vagyok, szóval nekem sincs olyan sok tapasztalatom a randioldalakkal.

2018. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy az emberek nagy része azt hiszi (sajnos), hogy az ismerkedés alapja a szex...

Kezdő létemre, csatlakoznék én is hozzátok, számomra is azok a fontosak, amiket leírtál.

2018. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl. itt is ismerkedhetsz és ha szerencséd van, akkor bejön. :) Egyetértek veled, csak sajnos segíteni nem tudok.
2018. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Király Péter 1 ***** válasza:
100%
Nekem is ez az igényem, tapasztalatom mint neked Romeorol, bár remélem csak akad ott, itt is normális ember aki lelkiekben vonzódik.
2018. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!