Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan 30+ nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 30+ nők, akik eddig csak "elméletben" vágytak szexre azonos nemű partnerrel?

Figyelt kérdés
Vagyis vágynának rá, de nem fektettek energiát az összehozásába vagy nem tudják hogyan kellene elkezdeni vagy nem fogalmazták még meg, hogy pontosan mire is vágynának? Hogyan vágyakoztok és milyen akadálya volt, hogy nem találtatok még lehetőséget rá?

2017. jún. 18. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 évesen voltam először nővel, kb.2 évvel előtte kezdem vágyni rá. Először nem volt olyan erős a késztetés, úgyhogy nem nagyon foglalkoztam vele. Később tovább játszottam a gondolattal és mikor megismertem egy megfelelő nőt,nem haboztam. Azóta több nővel is voltam.
2017. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is játszom a gondolattal. De szolnok környékén nem botlottam bele...
2017. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gondolat megvan,energiát is fektettem a dologba és az utolsó pillanaban megrémültem és visszavonulót fujtam.

Nem hiszem,hogy volna olyan aki ezt tolerálná,vagy el lehetne "játszani" többször.

Azt hiszem az igazi gond valami olyasmi lehet,hogy nem is vágyomrá annyira mint hiszem.


Ezért privit sem kérek. (Max ha csak beszélgetni szeretne vki.)

2017. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a mai napig játszom a gondolattal,de ha lenne lehetőség H-Biharban akkor azonnal belemennék.36N
2017. jún. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!