Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izgatna az ilyesmi titeket?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatna az ilyesmi titeket? Elítélitek? Próbáltátok az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Sokakat Izgat az alárendeltség. Az, hogy a másik kedvére használja és élvezi azt. Persze határokon belül.

Titeket az ilyesmi izgat? Próbáltátok? Ti mit tennétek, ha "korlátlan" hatalmatok lenne valaki felett szexben pl? Vagy fordítva?

Kort is írjatok kérlek.

Én amúgy nem ítélem el. Hisz mindenki azt csinálja, amit szeretne, ha másnak nem árt vele.



2018. febr. 2. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem ítélem el, de nem próbáltam meg nem is szeretném. Nekem sokkal jobb ha egyelő feleként vagyunk együtt. Mind hogy egyik a másikon uralkodna/alárendelt legyen.
2018. febr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Már próbáltam, és szexben működött, de utána az ágyon kívül is próbált dominálni engem a srác, ami nem működik. Szexben szeretek alárendelt lenni, de a személyiségem túl erőteljes ahhoz, hogy elnyomjanak a való életben is, és mivel az eddigi srácok nem tudták tartani a különbséget, felhagytam a submisszióval.


17/F

2018. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

A barátom az életben nagyon irányító típus,de sosem élek mellette elnyomásban és mindig egyenrangú felek vagyunk annak ellenére,hogy ő erősebb személyiség és "domináns" alkat.


A szexben nincsenek szerepek. Ő irányít mivel ő az aktív. De alá-fölé rendeltség ténylegesen nincsen..van amikor én diktálom a tempót van amikor a barátom és ez a gyakoribb.


Viszont sosem használt kedvére mint egy tárgyat. Nem alázott meg és nem uralkodott felettem. Én nem vágyok ilyenre és ő sem.


F/23

2018. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Egy nagydarab férfi maga alá gyűrjön és megdugja a torkom:


[link]


Hetero vagyok, de izgat, higy nálam sokkal nagyobb férfi így legyőzzön és a farkával a torkomban nézzek fel rá a 120 kilója alól.

2018. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
16/F Izgat az alázás.
2018. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el az ilyen dolgokat, hiszen a világ egyik legmocskosabb dolga a szex, ahol mindent lehet csinálni, amit a résztvevők elfogadnak a másiktól.

Más kérdés, hogy nem szeretem, mert szerintem úgy jó a szex, ha egyenrangúak vagyunk.

2018. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint keveseket izgat
2018. febr. 3. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Már több kérdéshez is leírtad ezt a vágyadat, ami nem baj. Csak arra kérlek, felejtsd el a heteróságot! Biszex vagy. Egy hetero férfinek nincs ilyen vágya, mint amit leírtál.

Üdv.: 61/f/bi

2018. febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ftf1983 ***** válasza:
100%
Volt pár olyan passzívval dolgom, aki szereti, ha szexben alárendelt és "használják". Én is élveztem és néha jó így szexelni.
2018. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem bizonyos mértékben a domináns szerep izgat. Próbálni nem próbáltam. Valami olyasmit tudnék elképzelni, hogy egy orvos-beteg, vagy egy tanár diák, vagy egy parancsnok-közlegény, stb. szerepjátékban megszidni és levetkőztetni az alárendeltet, esetleg finoman, fájdalom okozása nélkül elfenekelni.
2018. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!