Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is izgatónak találja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is izgatónak találja az ilyesmit vagy ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy gáz vagy sem a vágyam. Ami azért fontos, mert így ha találkozom majd egy sráccal, akkor neki se tudom el merjem-e mondani. Láttam egy videót, ahol egy kifejezetten kis farkú srácot orálisan kielégítenek. Azonban a srác kb eszköznek használja azt aki kielégíti és valamiért ez engem felizgat. Szívesen kipróbálnám mindkét oldalt, csak félek ha egy ilyet bedobok teljesen agyamentnek gondolnak majd. Érdekelne, hogy ti hogy látjátok. Kort is írjatok, mert megérzésem szerint kor függő is, hogy ki mit gondol. Köszönöm!

2017. febr. 10. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
hány éves vagy?
2017. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor most kinek kicsi a farka? :) tiéd?
2017. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tetszett a poén;) Átlagos farkam van:) A korom szerintem nem lényeg a kérdés szempontjából. Vagy igen? 30 alatt vagyok :P de már elmúltam 18 :)
2017. febr. 10. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval bejön a domináns és a szubmisszív szerep a szexben? Nincs ebben semmi gáz. Nem jön be mindenkinek az tény, de sokaknak igen. Nekem is köztük és nem érzem gáznak a dolgot. :D


21/F

2017. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt olyan partnerem még, aki mondta volna. Lehet ő is parázott :D
2017. febr. 11. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a amgánügyed, most ha azt mondja v ki hogy gáz, akkor mi fog történni?
2021. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki nekem meg azt mondja, hogy tök gáz, ha ffivel vágyom szexre.

Na és? :)

Sztem lesz, aki elfogadja a vágyad, lesz, aki meg nem. Na és? :)

Aki nem fogadja el, attól békében elválsz, aki meg igen, azzal jól érzed magad.

2021. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én shwitch személyiség vagyok. Szeretem ha egy pasi domináns, Én meg alárendelt lehetek, viszont bennem is van erősebb oldal, ezért mondjuk kikötözve nem szeretek lenni, ezzel h, mondjam leblokkolja az akaratom, elveszi azta a vágyat ami nekem fontos, szeretem úralni, mondjuk szopáskor az élvezetét, ez baromira feltüzel, a leggyengébb pillanatában csak is az Enyém, minden érzését csak Én birtokolhatom.
2021. nov. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!