Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elitélitek a BDSM-et? Akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélitek a BDSM-et? Akár csak a light részét is?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem, akkor mit próbálnátok ki? Kort is írjatok! Azért érdekel, mert én kipróbáltam pár light dolgot és mégis olyan elítélőnek érzem azokat, akik nem tették, pedig nem tudják milyen, így kiit fura. Mellékesen jegyzem meg, hogy míg én nem próbáltam ki, én is máshogy láttam. :D Igaz nem azokat próbáltam ki, amiket anno máshogy láttam.

2017. jan. 5. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

A keményet sem ítélem el. Imádom a BDSM-et. A kötözés, bilincselés, érzékszervek korlátozása, szájpecek a kedvenceim. Nagyon szeretem a vizes BDSM-et csak ez kevesebb patnernek jön be: víztaposás, légzés-kontroll víz alá nyomással, erőszakos fürdetés, zuhany jéghideg vízzel stb.

Switch vagyok, mindkét oldalt szeretem.

2017. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem ítélem el csak kiröhögöm.
2017. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Mindig arra maszturbálok hogy valakinek a szolgája vagyok és azt csinál velem amit csak szeretne

Légzés kontroll akár a farkával (míg tövig bennttartja a számba és befogja az orrom vagy megszopat és csak egy dolog vagyok neki amibe teheti a farkát

2017. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem mindig olyan furcsa amikor valakit nem érdekel a bdsm aztán kipróbálja és onnantól oda van érte. Az én szexuális fantáziámnak mindig a része volt. Benne is voltam egy ilyen kapcsolatban hosszabb ideig, elég vad volt, de nem csinálnám újra. Pedig még mindig erről fantáziálok...de nőként úgy látom, hogy sokkal nehezebb egy férfitől elvárni hogy tiszteljen, ha az ágyban a lábtörlője vagy és még élvezed is....
2017. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem ítélek el, ami mind a két félnek élvezetet nyújt, a beleegyezésükkel történik, és azzal másnak nem okoznak fájdalmat, emgaláztatást.
2017. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem itélem el, mert semmi közöm hozzá hogy két -vagy több - ember mit csinál közös megegyezéssel, mit élveznek. Ha nekik jó csinálják.
2017. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el.

Gyakirlom.

2017. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, és azokat se értem akik anélkül elítélik hogy mélyebben utánanéznének esetleg kipróbálnák. Pedig rengetegen vannak, a prűd neveltetésnek hála.


4: Ha egy férfi intelligens, nem fog kevésbé tisztelni csak azért mert az ágyban (esetleg 24/7) ki vagy szolgáltatva neki. Csak sajnos sok gyengeelméjű összekeveri a BDSM-et az erőszakkal. De ebből nem szabad általánosítani, az ilyen embereket el kell valahogy kerülni.

2017. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, csak velem ne csinálja, mert engem megijeszt és undorít. Hogy miért? Egyszerűen azért mert nem tetszik és semmi izgatót vagy kellemeset nrem látok benne. Véleményem szerint a fétisek ösztönösen jönnek, vagy megvannak benned, vagy nem. Ha nincsen benned erre hajlam akkor sosem fogod megérteni, hogy mi a jó benne. Kb olyan mintha neked azt akarnák elmagyarázni, hogy miért izgatóak a széklábak... Egy olyan dologhoz kapcsolsz szexuális izgalmat, amiben alapból semmi szexuális nincs. Ezért nem érti a többség. Szerintem az a természetes alapállapot, hogy az ember nem bántja azt akit szeret és nem élvezi a fájdalmat, megaláztatást. Nem mondom, hogy aki ettől eltér, azzal baj van, de mégsem ez a normális.
2017. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem ítélem el, ez mindenki magánügye.

Azt ítélem el, ha valaki különbnek tartja magát azért, mert valamilyen fétise van, homoszexuális, vagy beteg.

2017. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!