Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mért van az hogy a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a fiúk ezerszer jobban szopnak mint a lányok?

Figyelt kérdés

Én hetero vagyok de szoptatam már férfit és elsem tudom mondani milyen orgiát éltem át ezt nem lehet elmondani hogy tényleg egy lány sz.pása egy fiúnak a sz.pásához ég és a föld,szexuálisan a lányokhoz vonzodom de kiváncsiságból a neten kerestem meleg fiúkat akikel kiprobáltam a franciát és iszonyatos jó technikával csinálják persze lánnyal is jó a orál szex de fiúval fúúú én most tényleg nem túlzok de én remegtem amikor a fiú verte aztán a végén bekapta a szájába és úgy élveztem el nagyon jó volt de mi a titok a lánnyok mért nem tudnak úgy sz.pni mint a fiúk?

Talán azért mert nekik nincs péniszük és ezért nem tudják hogy hol a legérzékenyebb a pénisz?



2018. jan. 8. 09:57
1 2 3
 21/29 Lacás1976 ***** válasza:
93%
A meleg pasik imádnak szopni (magamat is beleértve) a nők meg szerintem inkább csak "kényszerből" csinálják. Az is igaz amit előttem írtatok hogy egy pasi tudja igazán mi a jó egy másik pasinak. De nem minden pénisz egyforma ám rá kell érezni mi jó neki....
2018. jan. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg hetero vagyok érzem és tudom magamról amikor a fiu szopott beképzeltem egy lányt a osztálytársamat és felállt akkor amikor bevette és benyálazta.
2018. jan. 9. 09:42
 23/29 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem tudom, de nekem sok helyes és jóképű férfi ismerősöm van, de akármennyire rángatja őket a kangörcs egyik se "süllyedne le" odáig, hogy egy férfi leszopja, ha nem talál nőt.


Mint ahogyan én aktívként se tudnék rámásznék egy nőre, és hátulról megdöngetni, s magamban pedig odaképzelni egy férfit....


Ha nem meleg vagy, akkor biszex.

2018. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%

Előző valahogy nagyon egyet értek...


Pontosan egy hetero férfi soha nem tudna olyan mélyre süllyedni hogy egy férfi xopja el őt.

Én passzív vagyok, de néha a kapcsolatomban megkívánom a párom viszont nőt soha nem bírnék egyszerűen hányingerem van a nőktől sorry, mármint szexuálisan nekem tabu!!!

2018. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Amerikában volt egy eset egy házibulin egy pasi össze veszet a barátnőjével aztán félig berúgott és meztelenül bement a szobába aludni de nem aludt még csak becsukta a szemét mikor azt érezte hogy valaki beveszi a szájába a péniszét ő azt hitte hogy a barátnője az aki békülésképen kényezteti erre a pasi ezeket a szavakat mondta csukott szemmel hmmmm de jól csinálod baby úristen ezt nem hiszem el áh de jó hmmmm mire egyszer kinyitota a szemét és azt látta hogy egy fiú mattat a péniszénél azzonnal kizavarta a fiút és lezuhanyozott de elmondta később a barátnőjének is hogy ilyen orális bőnyálas élvezetet még sosem élt át egyik barátnőjével sem és pedig full hetero de azt nyilatkozta hogy fiút biztos nem de egy nőies transzvesztitát biztosan lesz.ptatna.
2018. jan. 10. 09:49
 26/29 anonim ***** válasza:
65%

Hetero vagyok,de ki próbálnám. Valaki jól leszopna?

Fiú 19

2018. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
70%
26-os 40éves is jó? Budapesten élsz?
2018. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Mi a bajod 28 as ? Nem a melegektől olyan a társadalom amilyen. Inkább az ilyen gyűlölködő gyökerektől mint te.
2018. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők tudják, hogy mi a jó a másik pasinak :)
2018. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!