Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mért van az hogy a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a fiúk ezerszer jobban szopnak mint a lányok?

Figyelt kérdés

Én hetero vagyok de szoptatam már férfit és elsem tudom mondani milyen orgiát éltem át ezt nem lehet elmondani hogy tényleg egy lány sz.pása egy fiúnak a sz.pásához ég és a föld,szexuálisan a lányokhoz vonzodom de kiváncsiságból a neten kerestem meleg fiúkat akikel kiprobáltam a franciát és iszonyatos jó technikával csinálják persze lánnyal is jó a orál szex de fiúval fúúú én most tényleg nem túlzok de én remegtem amikor a fiú verte aztán a végén bekapta a szájába és úgy élveztem el nagyon jó volt de mi a titok a lánnyok mért nem tudnak úgy sz.pni mint a fiúk?

Talán azért mert nekik nincs péniszük és ezért nem tudják hogy hol a legérzékenyebb a pénisz?



2018. jan. 8. 09:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

"Én hetero vagyok de szoptatam már férfit"

...........

Csak én érzem itt az ellentmondást?

2018. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
1! Nem csak te! :D
2018. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Ember hasznàlj már vesszőt
2018. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

A lányoknál ez max. egy tanult képesség, vagy még annyi se. Fiúknál veleszületett érzék, mivel nekik is van, tudják, hol mi jó meg mi nem.


Ennyi.

2018. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem meg a nők alapból gátlásosak és ez az oka.

40 f bi

2018. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Mivel a nőknek alapból van egy beépített punci, ami mindenre jó, ezért a többség nem tanul meg mást.

Ja, és nem vagy hetero. Nem szégyen, csak ne képzeld magad annak.

2018. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Hát kedves #4 lehet, hogy veled született képesség, de velem tutira nem, hogy szopjak.
2018. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%

Nem akarlak elkeseríteni, de nem vagy heteró. :)

A fiúk pedig pont azért szopnak jobban, mint a lányok, amiért a lányok sokkal jobban nyalnak, mint a fiúk: tudják, hol vannak az érzékeny pontok és mi az ami jól esik, mi az ami fájdalmat okoz, hiszen nekik is "pont ugyanilyen" van.

26N bi

2018. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
A lányok miért nyalnak jobban mint a fiúk?
2018. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Én nem értek egyett. Szerintem teljesen egyén függő. Vagyis a partner hozzállásától függ. Nem a nemétől.
2018. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!