Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok romantikus meleg-film...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok romantikus meleg-filmeket mondani?

Figyelt kérdés

Olyanokat, amik NEM a HIV/AIDS témáról szólnak!

Amiket láttam és tetszettek: Bridegroom, 4th Man Out, Burning Blue, Those People, Call Me By Your Name, Out in the Dark, 10 Year Plan, I Am Michael. (A Túl a barátságon meg klasszikus, azt is láttam.)



2017. dec. 30. 12:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Just question of love

Triple crossed, a maga nem nagyszám,de én imádom. :)


illetve itt biztos talász

[link]

2017. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
*A film maga
2017. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%

A férfi romantika és női romantika dolgot félre értetted...

Arra világítottam rá, hogy nem ugyanaz a fogalom és a tettek a "romantika " címszó alatt egy férfias és egy nőies embernek.

Bár ez nem egy igen, nem kapcsoló. Ahol az egyik a férfias 100% férfi, aki leharapja a kupakot a sörről és a másik állás a nőies, aki sír a filmeken minden alkalommal.

Ez egy széles skála, amiben mindenki elhelyezkedik valahol.

Ha valakinél mondjuk az 8:2 a férfi:nőiesség arány, akkor nem nyitott a virágok adására, de a maga módján attól még próbálja kifejezni az érzéseit. Csak az lehet megáll a ruhavásárlásnál és a féltékenykedésnél. Hiszen ha féltékeny vagyok akkor tudja hogy szeretem-gondolatmenet munkál benne. De ha 6:4 akkor tud szép verset írni, érti a virágok és csokik és egyéb ajándékok adásának és kapásának értelmét és hajlandó is rá.

A Yin-Yang dolog jó példa. Egy 8:2 emberhez remekül illik egy 2:8 És akkor van kb egyensúly.

Remélem így már nem annyira félre érthető.

2017. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Itt is tudsz olvasni róla. Az egész érthető. A lélek is érthető biológiai indokokkal létezik és minden magyarázható. De ha nem hiszed el, akkor ezt hagyd figyelmen kívül.

2017. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem annyira romantikus, de elég sok érzelem van benne:

C.R.A.Z.Y.,

Imák Bobbyért

Gyűlölt másság (ez egy transznemű fiatalról szól)

Otthon a világ végén (ebben szó van az AIDS-ről is, kevesebb a meleg szál)

2017. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

janusmaximus Első körben te értetted félre, mert szilveszterre kerestem egy romantikus meleg témájú filmet, de neked egyből el kellett kezdened okoskodni, offolni evolúcióbiológiáról.

A cikket elolvasom, jó látni, hogy van azért valami alapja annak, amit írtál, és nem csak vagdalkoztál a nagy szavakkal.

Bocs, ha kioktató voltam, de biosz szakos vagyok, úgyhogy nem szeretem, mikor genetikával és hasonló dolgokkal dobálóznak laikusok. Ezek szerint nem vagy az. Ezzel a cikkel még nem találkoztam, az tény.

Szerintem ebbe egyébként is felesleges belemenni, főleg, hogy semmi köze a kérdésemhez. Nincs olyan ember, aki az ilyen filmeket szó szerint értelmezi. Vannak emberek, akik szeretik egymást, és tesznek gesztusokat egymás felé, amit ők romantikusnak tartanak. Mondjuk évfordulóra vagy szülinapra egy ajándék, minden hátsó szándék nélkül, csak azért, hogy a másik örüljön. És néha elmondják, hogy szeretik egymást. Normális párkapcsolatban ennyi romantika mindenképp van. Szerintem senki sem hiszi, hogy a valóságban ez úgy működik, mint ezekben a romantikus (akár hetero, akár homo).

De abban egész biztos vagyok, hogy egy egészséges párkapcsolatban (legyen az két nő, két férfi vagy egy férfi és egy nő) a két fél szereti egymást, és csinálnak romantikus dolgokat, ha nem is úgy és olyan gyakran, mint a filmekben. Akár egy arcra puszi vagy egy ölelés is lehet romantikus, mikor egy ideje nem találkoztak. Aki pedig nem képes a romantikára, szeretni a másikat, az ne éljen párkapcsolatban, hanem keressen szexhavert vagy szexhavernőt.

Szerintem ezt a témát zárjuk is le, mert parttalan beszélgetés.

2017. dec. 30. 15:25
 17/19 A kérdező kommentje:
*mint ezekben a romantikus (akár hetero, akár homo) filmekben.
2017. dec. 30. 15:27
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az Imák Bobbyért, a GBF és a Viharsarok megvoltak. :)
2017. dec. 30. 15:34
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Yves Saint Laurent (2014): Főként életrajzi film. Egy francia divattervező (a cím megegyezik a nevével) életének bizonyos szakaszát meséli el. Elég nagy szerepet kap benne a homoszexualitás is, minthogy Yves meleg volt. :) Vannak benne nagyon szép romantikus jelenetek. Nekem nagy kedvencem a film.


[link]

2017. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!