Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok romantikus meleg-film...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok romantikus meleg-filmeket mondani?

Figyelt kérdés

Olyanokat, amik NEM a HIV/AIDS témáról szólnak!

Amiket láttam és tetszettek: Bridegroom, 4th Man Out, Burning Blue, Those People, Call Me By Your Name, Out in the Dark, 10 Year Plan, I Am Michael. (A Túl a barátságon meg klasszikus, azt is láttam.)



2017. dec. 30. 12:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Előre is köszi!!

(Nem baj, ha nincs szinkronos változata.)

2017. dec. 30. 12:12
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Romeos
2017. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Shelter (2007) Nekem nagyon tetszett, többször is megnéztem.


28/F

2017. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A Sheltert is láttam. :( Csak kihagytam a felsorolásból.

Én is szeretek újranézni filmeket, de mivel holnap egyedül leszek, egy új filmet keresek, amit meg tudok este nézni.

2017. dec. 30. 12:39
 5/19 A kérdező kommentje:

janusmaximus ezt kifejtenéd?

Kicsit ellentmondásos, amit írsz. Férfi romantika nincs, csak a nők miatt, de azért éljem meg a valóságban. Miből gondolod, hogy két meleg férfi közt nem lehet romantikus kapcsolat? Ha arra a sztereotípiára gondolsz, hogy a férfiakat csak a farkuk irányítja, a nőket meg a "szívük".... Nagyon sok nő van, aki dugatja magát össze-vissza. Az, hogy valaki romantikus, monogám kapcsolatot szeretne, vagy csak numerákat, nem a nemtől függ.

2017. dec. 30. 13:00
 6/19 anonim ***** válasza:
6%

Egy kicsit összetettebb a dolog... Egy átlag kapcsolat egy férfi és egy nő.

HA az két férfi, akkor is. Mindenképp van egy feminin, aki a "nő" a kapcsolatban, a másik a maszkulin a "férfi" a kapcsolatban.

Ha két nő, azok közt is ez fel van osztva. Két nőies egyén nem fog tudni kapcsolatba keveredni és úgy együtt maradni.

Az emberek természete az egyensúlyra törekszik. Amúgy már bizonyított tény, hogy a homoszexualitás is a természet műve. Genetikai eleme is van, sőt, tudni is melyik az.

Na most a férfiasabb fél, az nem akar nagyon romantikát, szinte soha, vagy csak kevésszer, jelzés értékűen. A gyengédségét egyéb módon próbálja meg megmutatni. Általában ez a szex. Ha nem, akkor ajándékozás, vagy hasonlók. A nőies félnek kell a romantika tipikus elemeit megadni. Teszem azt a szeretlek minden napos használata, a virágok, vagy ölelgetések.

Ez nem pontos leírás, csak egy a nagy számok alapján leképeződött modell.

Ha elmész megnézni egy romantikus filmet, ott nem egy férfias lelkű és egy nőies lelkű van. Általában a férfias jelen sincs. Vagy csak külsőségeiben, de lelkében nőies. És akkor a romantikus elemek, mint a virágok és egyéb, annyira jelen van, hogy már nem valóságos. És nem olyan mint a scifi, hiszen arról tudod hogy nem valódi. Ez meg annak tűnik.

És amikor haza mész a párodhoz, vagy lesz egy párod, tőle is ezt a képtelenséget várod el. Amit persze nem ad meg, és abból van a feszültség.

A romantikus filmek, a családi vígjátékok is ártalmasak, ahogy a meetoo is(egy politikai alapú dolog, majd keress rá ha érdekel) .

Én mindenkit óvnék a romantikus történetektől. Vagyis attól, ami film, vagy tipikusan romantikus regény. Ami nem arról szól, de van benne szerelmi vonal, és hitelesen adják át, az meg jó. De az nagyon ritka. Én ilyet csak animében (japán rajzfilm) láttam. És abban is van homo vonal is. Ha valamit, nézz azt. De csak körültekintően, ott is van átverés néha...

2017. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A hosszú választ kösz, de onnantól hiteltelen a kommented, hogy "Amúgy már bizonyított tény, hogy a homoszexualitás is a természet műve. Genetikai eleme is van, sőt, tudni is melyik az."

Alig hinném, hogy tanultál valaha genetikát a középiskolás bioszon kívül. Ez a laikusok ultimate eszköze mindenre (akár tudomány, akár más terület), hogy mindenféle forrásmegjelölés nélkül bekiabálnak szavakat: bizonyították, genetikai eleme van (genetikai okok állnak a háttérben), de te még erre is rátettél egy lapáttal, hogy szerinted tudják (gondolom, te is... :D), hogy melyik génről van szó, az melyik kromoszómán helyezkedzik el, és pontosan milyen mutációt szenvedett (delécio, inverzió, pontmutáció stb). De ha már itt tartunk, a jelenleg, tudományosan elfogadott álláspont, hogy a genetikai és a környezeti faktorok egyaránt szerepet játszanak a kialakulásában.

Elég vad dolgokat írsz. Hol olvastad ezeket? Az Agyament elméletek csak neked magazinban?

Fekete-fehérben látod a világot. Attól, hogy egy kapcsolatban van mindig egy dominánsabb fél, még nem jelenti azt, hogy a romantika ki van zárva és csak muszájból romantikus, kedves a párjával. Hetero pároknál is van nagyon sok férfi, aki néha igényli a romantikát és a törődést a barátnőjétől/nejétől. Nem csak a nyálas, mozifilmekből ismert emberek (minden nap ajándék, mindig szerelem, semmi veszekedés stb) emberek és az érzelem nélküli b....sz..ógépek léteznek. Ezek a legritkábbak.

Attól, hogy a dominánsabb (férfiasabb) félnek fontosabb a szex, attól még a romantikát is igénylik a legtöbben, csak eltérő mértékben.

Az olyan elméletekbe már bele se menjünk, hogy szexualitástól függetlenül mindenkiben (nők, férfiak) van nőies és férfias vonal, csak eltérő mértékben (Yin-Yang stb).

2017. dec. 30. 13:47
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

The Way He Looks, Jongens, Center of My World

az egyik kedvencem a G.B.F, bár ez nem romantikus hanem vígjáték, de legalább nem a HIV/AIDS témához kapcsolódik :)

21/f

2017. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kérlek, ne válaszolj többet, mert off az egész. Semmi értelme. Csak kötekedni jöttél, kioktatni másokat, mert nagyon okosnak és műveltnek hiszed magad a cinizmusod miatt. Filmet szeretnék nézni, ennyi.

Neked meg jó érzelemmentes b...ásokat kívánok az új évre, hisz a férfiak csak azt tudják.

2017. dec. 30. 13:50
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

A kedvenceim:

Szabadesés (Freier Fall)

Csodálatos dolog

Patrik, Age 1.5

Utolsó napok

Shelter

Get Real (Nyílt kártyákkal)

Imák Bobbyért

Tudatlan tündérek

Yossi & Jagger

Yossi

Jeffrey, valami más

Így hirtelen, ami eszembe jutott.

2017. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!