Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Mi a véleményetek a kisebb péniszekről (15 cm)? . F25

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 08:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legjobb méret ha nem akar valaki nagy fájdalmat érezni. Szerintem ez a 14-15-16-cm a legjobb...😁 Ha valaki tud vele bánni. Mert vannak akik még a 20cm-essel sem tudnak bánni.
2017. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
21%
Én pont hogy a nagyobbal tudok banni a kisebbel nem mivel nem is szeretnék,inkabb olyan pasit valasztok aki kitudja az igenyeimet elegiteni minthogy szex kozbe mondjam sorry de dildozz meg mert a farkad nem erzem..
2017. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
De egyebkent mindenkinek mas az igenye van aki a minit szereti es van aki a nagyot szereti ennyi, egyszer voltam egy kis farku pasival... azota is atkozom azt a napot mikor meglattam hogy milyen kicsi a farka... undorito.
2017. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%
Azért beiratkozhatna anatómia órára mindenki aki csak a nagy farkat érzi, miután a férfiak prosztatája kb 10 centire van a végbélnyílástól.
2017. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
3%
#14 nehogy már te mond meg hogy ki mit érez jónak magában. Nehogy már csak azért egy kisfarkúval szexeljek mert csak 10centire van a prosztata.. ennyierővel ne fürödj meg mert 1 nap után úgy is koszos leszel... agyament,tanulgassad az anatomiat. Gondolom te is csak 10centis farkuval szexelsz,Vagy neked is 10centis. Elmondom nem a prosztatáddal kívánod meg a másikat hanem a szemeddel de ha nem látod a kisfszt akkor hogy izgulsz fel? Sehogy,aki a nagyon szereti az nyilván nem 10centisre indul be.. hiaba lenne annyi eleg. Pff es azt is elmondom 21 centis volt akinel ereztem a prosztata ingerlest szoval ne oszd az eszt mert attol meg buta maradsz.
2017. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%

15: Te vagy ilyen erővel a buta, ha már személyeskedsz, hogy Te csak a férfiakban a nagy farkat keresed.


Elnéznélek, mikor meglátnál egy csudajó csávót és totál megkívánnád, de látnád, hogy a bögyörője pici neki.

Nyilván azonnal dobnád őt...de a szíved biztos meghasadna, hogy egy ilyen jó pasit dobsz el azért, mert "átlagon aluli a mérete".


Egyébként sok sportolónak, izomkolosszusnak picike van.

2017. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
14%

16: köszi szerintem nem vagyok buta azmiatt mert kiállok azért ami nekem bejön.

És igen dobtam már pasit azmiatt mert kicsi volt a fütykös pedig az esetem volt ezt leszámítva. És nem bánom.

Egyébként pont egy sportos focista pasival vagyok egyutt es neki is nagy a fütyije. A tul izmosak amugy se izgatnak szoval nem erdekel hogy nekik milyen.

2017. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
94%

16-os vagyok: Nekem az olyan ember akit egy másiknak egy bizonyos testrésze érdekel, az felszínes.

Nem buta, nem, csak felszínes.

Helyes, legyen nagyfarkú focista pasid és legyél vele boldog, de azokat akiknek nem jönnek be a nagy dorongok, ne ekézd légyszi.

2017. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
36%
Rendben nem ekézek senkit csak elmondom a véleményem amit ugyebár szabad.
2017. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy ez nem felszínesség hiszen aki mindenhogy bejön annak szivesen megismerem a belsőjét is. Szeritnem te se ennél szívesen olyan ételt amiből valami hiányzik.
2017. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!