Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti nem szoktátok magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktátok magatokat egyedül érezni? Van úgy, hogy már nem bírtok magatokkal?

Figyelt kérdés
Nekem most így karácsonykor nagyon aktuális lett ez az egyedüllét dolog. Depis azért nem vagyok de elég rossz. Annyira jó lenne csak az ágyban feküdni és órákig ölelni valakit :( Más is van így?

2017. dec. 25. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így érzek. És nem csak karácsonykor.
2017. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonlót érzek én is!

A szó szoros értelmében nem vagyok egyedül, itt a család, nagy a létszám!, de ilyen értelemben egyedül vagyok, és erről beszélni se tudok senkivel, sajnos...

Jó lenne összebújni egy fiatal fiúval, olyan 18 körülivel, kényeztetném, simogatnám, stb-stb-stb...

De, hol talál egy 38 éves férfi jó 20 évvel fiatalabb partnert???

Remélem találok majd!

2017. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
12: De ez csak puszta szex...és mi van a barátnőddel? :)
2017. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem.
2017. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is nagyon hiányzik egy ölelés simogatás!:(46F
2017. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindennap érzem.


Nagyon rossz, fájdalmas, kilátástalan. Rettenetesen hiányzik egy fiú, aki szeret és nem csak annak akar, hogy egy eldobható zsebkendőként "csak egy kalandot" kapjon tőlem.


Kitalálhatsz bármilyen cselekvést kompenzálásképpen, de nem tudod önmagadat becsapni, a szerelem, pár hiányát ez nem tudja pótolni.


Rólam sokan azt hiszik, hogy egy felszínes, ruhamániás ember vagyok, pedig nem. Csak lelplezni akarom hogy depressziós vagyok ettől.

2020. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Emellett hiába vannak nekem kalandjaim, nagyon fáj, hogy nincs párom.


Úgy érzem magam, mintha egy sziget lennék az oceán közepén.

2020. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!