Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a partneretek 1,5év orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a partneretek 1,5év orál után tegnap belemegy egykis análba is akkor szerintetek ott lehet valamikomolyabb?

Figyelt kérdés
EDDIG ALKALMI PARTNEREK VOLTUNK, ÉS MINDIG AZTMONDTA A PARTNEREM HOGY EZT SZERELEM NÉLKÜL SOHASEM TUDNÁ MEGCSINÁLNi.
2017. dec. 24. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg tőle!
2017. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tuti azt mondaná hogy nem.😁 De viszont nem értem őt. Akkor miért ment ebbe bele,hogy szexeljünk.
2017. dec. 24. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

vagy szimplán 1,5 év alatt kialakult annyi bizalom köztetek, hogy már oké.

Az ember változik, és ez nem jelent feltétlenül szerelmet...

Amúgy meg kérdezd meg, mi ezt honnan tudjuk?

2017. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
beakadt A KAPSZLOKK???
2017. dec. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as.😀 Megkérdezem tőle. De amúgy a mai napig is hangoztatja,hogy szerelem nélkül nem tud szexelni.😁
2017. dec. 25. 03:07
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor szerelmes, ha ezt hangoztatja es veled szexel... Nem mondott rad nemet, mert szeret, de ebből most nagyon szarul fog igy kijönni .:| Ne használd ki testileg, ha tudod mit érez.
2017. dec. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, azért regisztráltál, hogy ide beírhasd, hogy mindjárt hánysz? Milyen beteges. 😀

(az értékelésnél látszik, hogy új felhasználó vagy)

2017. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Te szeretnél dugni vele? Először ezt tisztázd magaddal, utána jöhet a többi.

Amúgy, lehet, hogy szerelmes lett a partnered, és ezért szeretne többet az orálnál. De ezt tőle kellene megkérdezned.

2017. dec. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
7-es Te most rólam beszélsz? (# 6/8). Nem írtam, hogy mindjárt hányok. Nem tudom ilyeneket honnan veszel. Már egy jó ideje regisztrált vagyok és válaszokat is rendszeresen írok, tehát nem igazán találtad el. 😃
2017. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 nem rólad volt szó, szerintem kitörölték az adminok, mert már nincs itt az a komment... én pedig többé nem védek senkit, ha egy homofób beszól neki, mert csak az lesz, hogy engem is lepontoztok. :(
2018. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!