Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Berlinben és úgy általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlinben és úgy általában Németországban hogy állnak a melegekhez?

Figyelt kérdés

Az olvastam, hogy Berlin Európa legelfogadóbb városa.

Ez miben nyilvánul meg?

Természetesen kezelik az emberek?


Svédország vagy Hollandia milyen ezen a téren?

Úgy tudom, hogy Svédországban az emberek kb 80%-a támogatja a melegházasságot és ugyanennyi az örökbefogadást, egyházi esküvőre van lehetőség és alapből az emberek 94%-a támogatja a bejegyzett élettársi kapcsolatot az azonos nemű párok számára.

Hollandiában is ilyesmi számok lehetnek.


De ezek a számok mit jelentenek a társadalomra vetítve?


Brüsszel esetleg milyen?


2017. dec. 8. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Berlinben abban nyilvánul meg, hogy sok meleg párt láthatsz kéz a kézben sétálni emellett melegeknek szóló utcai plakátok is vannak és senki nem háborodik ezen. Berlin mindig is szabad szellemiségű volt történelméből kifolyólag.


Németországban sem tolerálja persze mindenki (főleg nem a muszlim bevándorlók), de általában a nagyvárosokban teljesen elfogadott.

[link]


Hollandia + Svédország: Két protestáns országról van szó, ami mára teljesen ateistává váltak. A muszlim bevándorlók az iszlám miatt nem fogadják el, jellemző, hogy pont ők követnek el homofób támadásokat:

[link]


Jól jelzi az elfogadottságot, hogy még a holland szélsőjobboldali Szabadságpárt is kiáll a melegekért. Pim Fortuyn vállaltan melegként volt szélsőjobboldali.

2017. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ne menj muzulmánok lakta környékre!... Amúgy tényleg nagyon békések. Egy inzultus se ért
2017. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Berlin a melegeknek nagyon kedvező hely rengeteg a jó bár, étterem stb.

London a másik fellegvár, Amsterdam, Barcelona szintén.

Én egy muzulmánnal sem találkoztam, de amúgy Berlin nekem nem jön be, se városépítészetileg sem máshogy.

2017. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem etéren sokkkal többet számít a város mérete, mint hogy melyik országban van. Magyarországon is jelentős a különbség falu és Budapest között etéren.
2017. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem etéren sokkkal többet számít a város mérete, mint hogy melyik országban van. Magyarországon is jelentős a különbség falu és Budapest között etéren."


Igen, de Németország egy szövetségi ország. Ott nem csak Berlin és vidék van, hanem Berlin, tartományi fővárosok, regionális nagy városok és vidék.

2017. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!