Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegekhez szól ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegekhez szól ez az általános kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

Szóval amikor mi heterók ismerkedünk, a szexualitás részleteiben ugyan lehetnek potenciális igénybeli problémák(orális szexre hajlandóság, egyéb egyedi igények), de tudjuk, hogy mi a standard és van mire támaszkodnunk.


Amikor ti ismerkedtek(főleg férfiak), akkor viszont elég nagy az egyedi hajandóságok és igények szórása.

Pl. van aki mindent csinál és vele is mindent csinálhatnak, de aki nem - és gondolom ők vannak többségben - azok hogyan hozzák fel ezt és beszélik meg a potenciális partnereikkel, hogy vajon "kompatibilisek-e"?



2016. máj. 3. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz nő vagyok, de mindenféle probléma nélkül meg tudom az ilyen dolgokat beszélni egy lánnyal...Még jobban mint egy pasival :) Semmi gátlásom nincs azzal kapcsolatban, hogy szóbahozzam a témát...:)
2016. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%

Ismerkedesnel abbol sok mindenre lehet kovetkeztetni pasiknal ha valaki aktiv vagy passziv esetleg uni.

A tobbi pedig mar csak reszlet kerdese ki mire vagyik :)

2016. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én amikor elkezdtem randizni a mostani barátommal, csak egy részeg beszélgetés közepette tudtam meg, hogy csak passzív szerepet szereti, mondjuk sejtettem róla előtte is, de nem nagyon kerdezősködtünk...aztán mikor már együtt voltunk kialakult minden, nem osztottuk fel, hogy ki mit csinál, kitapasztaltuk
2016. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én uni vagyok. Nem okozott problémát, hogy a partnerem mit szeretne.
2016. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!