Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van más is aki úgy gondolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki úgy gondolja hogy az nem jó ha a Gender kurzus képviselői illetve a magukat feministának nevező, azonban inkább férfigyűlölő szerveződések, belekapaszkodnak a melegek ügyébe? 28f/meleg

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy nagyon sokat ártanak a társadalomnak és nekünk, férfiaknak, biztos nem akarnak jót, még akkor sem, ha ezt váltig állítják. Szerintem csak kihasználják, belekapaszkodnak a meleg ügybe. Szerintem a család lerombolásával csak ártanak, hisz nézzétek meg mennyire kevés gyermek születik, legalább is a fehér emberek között. Én nem lerombolnám a család profilját, hanem kiegészíteném. Értitek? Nem lerombolni hanem építeni kell. Az én víziómban a melegek is élhetnek boldog családban, lehet gyerekük, fogadhatnak örökbe, míg a hetero pároknak is lehet saját gyerekük, vagy fogadhatnak örökbe és ugyan olyan legitim mind a két család, ugyan olyan jogok illetik meg őket. pont. a meleg ügy el van intézve. viszont ez, amit ezek a férfigyűlölők csinálnak, hogy széjjelverik a családokat, egymásnak ugrasztanak mindenkit, bomlasztanak és kvótákat illetve egyéb többlet jogokat követelnek, szerintem senkinek nem jó. Egy ügyük van szerintem, mégpedig a hatalomra jutás és azt mindenkin felkapaszkodva fogják megcsinálni. Én szerintem a melegeknek muszáj lenne alakítaniuk egy teljesen független érdek képviseletet és nem ezekre az ártalmas szerveződésekre támaszkodni, mert ezek NEKÜNK biztos nem akarnak jót, bármit is ígérnek. A társadalomnak meg úgy egészében rendkívül ártalmasak.
2017. nov. 29. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ilyenek ezek a modern feministák;)

Amúgy az egész LMBT közösség mérgező, hihetetlen hogy még a melegek is csak leszólni tudják egymást ahelyett hogy támogatnák a másikat:D és igen, jobb helyeken pont így gondolkoznak a családról ahogy leírtad, de hát ez Magyarország, nem is tudom mit vártál...

2017. nov. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Ugyan, még Magyarország elég "jól" is áll némely Ny-Eu-s országhoz képest ilyen ügyben... :D
2017. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Miert is lett torolve a valaszom? Mert az egyetemes emberi jogok oldalan allok?
2017. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

A genderes dolog csak azzal foglalkozik, hogy a "tipikus" férfi és női szerepeket csak a társadalmi elvárások miatt játsszuk és nem a természetünkből fakadnak. Pl. amikor alapból azt feltételezzük, hogy egy kisfiú autókkal akar játszani és ezt is erőltetjük rá. stb. (De ez valószínűleg ettől bonyolultabb.)

És ezeket a dolgokat vizsgálja.

Ebben nem értem mi a családbomlasztó?


A feministák esetében sem egészen értem, hogy mi az, amivel rombolnak. Ezt elmagyaráznád?

2017. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!