Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik törlik magukat a Planetro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik törlik magukat a Planetromeo-ról, azok jellemzően a sikertelenség miatt unják meg és távoznak, vagy azért, mert találtak maguknak partnert?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Általában mert megszegik az oldal szabályzatát pl kamu képekkel és ezért törlik őket
2017. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok vannak kisebbségben, akik találnak párt.
2017. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándulnak, feladják. De igen...végül is lehet olyan, aki talál magának valakit. Véletlenek mindig vannak.
2017. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve van egy csoport, aki azért törli magát 1-2 hetenként, hogy mindig az friss regisztrálók között legyen, hiszen azokat talán külön mutatja is. Szimpla marketingfogás, így nincsenek annyira a zavarosban, lehet kifogja őket a herceg, akit 1 hónap latt megunnak. De lehet sokat mondtam. :D
2017. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Buran ***** válasza:
100%

Szerintem többen vannak, akik megunják, s feladják.


Én is töröltem már magamat, egyszer fél évre, majd 8 hónapra, általában mindig a sikertelenség miatt.


De mivel nincs nagyon más hely, ahol nekünk ismerkedni lehetne, így mindig visszatértem.


Illetve, ahogy előttem is írták, vannak, akik "marketingfogásból" teszik.


23/f

2017. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért töröltem magam évekkel ezelőtt, mert összejöttem a barátommal. Igaz, nem planetromeon ismertem meg.
2017. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert semmi kedvük próbálni "udvariasan" visszautasítgatni naponként 120-szor a 120 éves, 120 kilós, 120 hajszálas, bokorhátú, de fene nagy önbizalmú ostromlóikat. Mert kb. erről szól ott az egész történet, pedig senki nem erről álmodozott, mikor felregisztrált, hamar el is megye hát a kedve tőle...
2017. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!