Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az alábbi skálán neked milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi skálán neked milyen típusú fiúk tetszenek, és te melyikhez sorolnád magadat?

Figyelt kérdés

Több válasz is megjelölhető, hogy nektek milyen fiúk/férfiak tetszenek.


1. Macho férfiállat, minden sztereotip férfias tulajdonsággal együtt, természetes férfias külsővel (pl. szőrösség), amit tudatosan is épít. Inkább izmos, kigyúrt. A domináns külső és belső lerí róluk.


2. Szintén férfias megjelenésű és viselkedésű férfi, inkább izmos, sportos, de ezek a tulajdonságok nem jelennek meg annyira tudatosan/határozottan. Magasak, erősebb jelleműek, extrovertált társaságkedvelők. A magukhoz hasonló férfiak baráti társaságát kedvelik inkább.


3. Átlagos megjelenésű és személyiségű férfi, a sztereotip tulajdonságok csak elvétve jelennek meg, nem túl kifejezettek, de nem femininek. Egyaránt vannak nő és férfi barátaik.


4. Inkább kisfiús, kevésbé férfias megjelenésű férfiak. Személyiségüket nem jellemzik a közhelyes férfias tulajdonságok; inkább érzékenyebbek, félénkebbek, kevésbé szeretnek a sportolni (de semmiképp nem erőszakos, és fizikailag megterhelőbb sportot választanak), a művészet és a kultúra szeretete jellemző inkább rájuk, kevésbé extrovertáltak. Inkább lányokkal barátkoznak, de ők maguk nem nőiesek kifejezetten.


5. A feminin tulajdonságok kerülnek túlsúlyba mind külsőre, mind belsőre, de nem kötelező a "plázacica" stílus. Lehet hosszabb hajuk, vehetnek fel nőknek szánt ruhákat, sminkelhetnek, de nem tekintik magukat nőknek.


6. A nőies tulajdonságok a meghatározóak, tudatosan nőies/csajos stílust képviselnek.



2017. nov. 26. 18:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%

Én: leginkább 2-es

Ami bejön: 2, 3, 4


22F

2017. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a kicsit nőies, vékony 175-185 cm magas, széparcú, lányosabb, femininebb, extrovertált de nem bulimániás értelmesebb de laza férfiak jönnek be.

Nincs ilyen kategória így írok neveket, hogy értsd:


Steiner Kristóf amikor még fiatal kis twink volt

Terrorházas Mária kicsi fiát szanaszét...baxnám...

Gulyás Márton is bejövős még

Adam Lambert nekem is szintén maga lenne a mennyország

Justin Bieber mielőtt meghibbant és 600 tetkója meg szőkített haja lett volna...

Randy Harriosn a Fiúk a klubból mikor fiatal volt

Na az ilyen típus tetszik.

2017. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%

Előző vagyok ismét:


Jordan Kale Barrett topmodell

Vallás és box vagy más férfias sportok kedvelése vagy dohányzás kizárttá teszi a vonzalmat....

2017. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem ez a 4. kategória :)
2017. nov. 28. 17:12
 25/33 anonim ***** válasza:
87%

Ezek közül a pasik közül melyik introvertált? :D

Melyik félénk???

Politikus aki meztelen fotóval díszeleg a meleg társkeresőn...? :D

Csípem az ilyet!

Nekem a polgárpukkasztó típus jön be és mellékesen legyen nagyon csinocs fiú semmi masculin inkább feminin de az IQ se alulról közelítse a 60-at hogy valamelyiket idézzem.

2017. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
85%

A 4. és az 5. között vagyok.


A 3. és a 4. közötti pasikkal tudnék elképzelni komolyabbat, a 2. és az 5. határeset.

2017. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sokkal több kategória létezik mint amit leírtál.A barátom és én az egyes-kettes kategóriába tartozunk, nem mondaná meg rólunk senki, hogy melegek vagyunk.A sport nagyon fontos nekünk és a baráti körünk bedig nem nézi a nemet :D Aki jó ember az lehet férfi és nő is.Ezek mellett mind a ketten művészek vagyunk.Úgyhogy szerintem ez csak pár tipikus kategória volt amit írtál.
2017. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nyilván ezek kisarkított és leegyszerűsített példák voltak. Én magam is úgy gondolom, hogy minden ember más és ehhez kevés 6 kategória. :)
2017. nov. 30. 21:24
 29/33 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon nem férfias, de nem is kifejezetten lányos, viszont nem félénk, sőt a vitakultúra nagy kedvelőre, csak néha bizonytalan. Túlérzelmes, empatikus, művészet, bölcsész- és társadalomtudományok-kedvelő. És kifejezetten sportos, teniszezik, lovagol, úszik, amik bőven a "fizikailag megterhelő" kategóriába tartoznak, viszont cserébe nem jár egyik sem közvetlen testi kontaktussal, nincsenek egymáshoz feszülő izzadt testek stb.

3-4 talán?

2017. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
84%
Én 3-ba sorolom magam és 1,2,3 jön be.
2017. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!