Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az alábbi skálán neked milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi skálán neked milyen típusú fiúk tetszenek, és te melyikhez sorolnád magadat?

Figyelt kérdés

Több válasz is megjelölhető, hogy nektek milyen fiúk/férfiak tetszenek.


1. Macho férfiállat, minden sztereotip férfias tulajdonsággal együtt, természetes férfias külsővel (pl. szőrösség), amit tudatosan is épít. Inkább izmos, kigyúrt. A domináns külső és belső lerí róluk.


2. Szintén férfias megjelenésű és viselkedésű férfi, inkább izmos, sportos, de ezek a tulajdonságok nem jelennek meg annyira tudatosan/határozottan. Magasak, erősebb jelleműek, extrovertált társaságkedvelők. A magukhoz hasonló férfiak baráti társaságát kedvelik inkább.


3. Átlagos megjelenésű és személyiségű férfi, a sztereotip tulajdonságok csak elvétve jelennek meg, nem túl kifejezettek, de nem femininek. Egyaránt vannak nő és férfi barátaik.


4. Inkább kisfiús, kevésbé férfias megjelenésű férfiak. Személyiségüket nem jellemzik a közhelyes férfias tulajdonságok; inkább érzékenyebbek, félénkebbek, kevésbé szeretnek a sportolni (de semmiképp nem erőszakos, és fizikailag megterhelőbb sportot választanak), a művészet és a kultúra szeretete jellemző inkább rájuk, kevésbé extrovertáltak. Inkább lányokkal barátkoznak, de ők maguk nem nőiesek kifejezetten.


5. A feminin tulajdonságok kerülnek túlsúlyba mind külsőre, mind belsőre, de nem kötelező a "plázacica" stílus. Lehet hosszabb hajuk, vehetnek fel nőknek szánt ruhákat, sminkelhetnek, de nem tekintik magukat nőknek.


6. A nőies tulajdonságok a meghatározóak, tudatosan nőies/csajos stílust képviselnek.



2017. nov. 26. 18:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%

A 3. és a 4. közé sorolnám magam. Ugyanez jön be másban is.


21/F

2017. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%
Túl kevés a kategória. :-p Leginkább a 3-ashoz tendálok, és a 4-eshez hasonlóakat keresek.
2017. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
91%

Magamat:3

Tetszik:1,2,3

2017. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%

Adam Lambert egy külön kategória ezek szerint!

:D

2017. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

Én lányos vagyok, és vékony szőrtelen, pasiba meg a domináns, de vonzó és intelligens típus jön be, nem a szőrös de ennél sokkal több kategória van szerintem.

Előző voltam! :D

Az ágyban legyen animal de ugyanakkor gyengéd és figyelmes.

2017. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
Én négyes vagyok, és a 2-3 jönne be a leginkább. 18/f
2017. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
56%
Én szerintem 3-as. Aktív vagyok és nekem mindegyik bejön :P Mindegyik másért. Csak vékony legyen és 25 év alatti. Illetve még sok más is fontos, de ezek kifejezetten
2017. nov. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

1-2 között, nem vagyok kigyúrt, de szőrös vagyok. És 3-4 jön be, szeretem ha nálam kisebb a másik.

26/F

2017. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%

Én: 4

Aki bejön: 2, 3

2017. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%

Én a 4-es be sorolnám magam.


És legjobban az 1-es tetszik

De a 2-essel is eltudnék képzelni ezt azt.

2017. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!