Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az alábbi skálán neked milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi skálán neked milyen típusú fiúk tetszenek, és te melyikhez sorolnád magadat?

Figyelt kérdés

Több válasz is megjelölhető, hogy nektek milyen fiúk/férfiak tetszenek.


1. Macho férfiállat, minden sztereotip férfias tulajdonsággal együtt, természetes férfias külsővel (pl. szőrösség), amit tudatosan is épít. Inkább izmos, kigyúrt. A domináns külső és belső lerí róluk.


2. Szintén férfias megjelenésű és viselkedésű férfi, inkább izmos, sportos, de ezek a tulajdonságok nem jelennek meg annyira tudatosan/határozottan. Magasak, erősebb jelleműek, extrovertált társaságkedvelők. A magukhoz hasonló férfiak baráti társaságát kedvelik inkább.


3. Átlagos megjelenésű és személyiségű férfi, a sztereotip tulajdonságok csak elvétve jelennek meg, nem túl kifejezettek, de nem femininek. Egyaránt vannak nő és férfi barátaik.


4. Inkább kisfiús, kevésbé férfias megjelenésű férfiak. Személyiségüket nem jellemzik a közhelyes férfias tulajdonságok; inkább érzékenyebbek, félénkebbek, kevésbé szeretnek a sportolni (de semmiképp nem erőszakos, és fizikailag megterhelőbb sportot választanak), a művészet és a kultúra szeretete jellemző inkább rájuk, kevésbé extrovertáltak. Inkább lányokkal barátkoznak, de ők maguk nem nőiesek kifejezetten.


5. A feminin tulajdonságok kerülnek túlsúlyba mind külsőre, mind belsőre, de nem kötelező a "plázacica" stílus. Lehet hosszabb hajuk, vehetnek fel nőknek szánt ruhákat, sminkelhetnek, de nem tekintik magukat nőknek.


6. A nőies tulajdonságok a meghatározóak, tudatosan nőies/csajos stílust képviselnek.



2017. nov. 26. 18:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

Kettesnek mondanám magam

18/F

2017. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Én a 4-esbe sorolnám magamat. De nincsen kifejezetten sok lány barátom. Meg barátaim se úgy egyáltalán. :D
2017. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Magamat: 3

Tetszik: 4

2017. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
2-es, 3-as között. 27/F
2017. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

3. vagyok inkább ezekből.

És ha választani kéne, akkor az 1. és 2. jön be, leszámítva a túlzott extrovertált viselkedést.

(Bár sok izmos férfi sajnos borotválja magát.)

2017. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
3mas vagyok de az 1, 2 jon be :)
2017. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
4. típusú vagyok (20F) és az 1-2. kategóriával szétdugatnám magam. :D
2017. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

3. és 4. között helyezném el magamat, és a 4. kategóriába tartozó srácok tetszenek :)

28/F

2017. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%

Én 3-nak és 4-esnek mondanám magam.

A 3-as és a 4-es pasik jönnek be nekem :D

2017. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Magamat a 3-as és a 4-es közé sorolnám, mondjuk azért sem vagyok annyira férfias mert még fiatal vagyok, leginkább az 1-es, 2-es jön be, mondjuk nem feltétlen kigyurtan, de férfiasan, de a személyiség fontosabb ezeknél a kulsosegeknel szerintem. 18f
2017. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!