Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire gáz ha miután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz ha miután belém élvezett a partnerem nem engedem hogy kihúzza hanem azt akarom hogy belém pisiljen?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért jön mindenki azzal mindíg ilyen kérdéseknél, hogy mereven nem lehet hugyozni? Én pasi vagyok és orgazmus után pont, hogy fokozott vizelési inger jön rám.

Hugyozni azt lehet, csak célozni nehezebb pl. wc, be mivel sokkal vékonyabb a sugár és messzebre lő, stb.

2017. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
pont ezért örülnek a partnereim hogy nem kell kimenniük
2017. nov. 17. 14:17
 13/16 anonim ***** válasza:
17%
Hát fogom a fejem... Eszembe nem jutna belepisálni a nőm puncijába. A markomba, az ágyamba vagy a gatyámba is hugyozhatnék, de nem, mert nem vagyok egy primitív állat. Ha hátulról csináljátok, elmegy, akkor sem engeded, hogy kihúzza, hadd tolja ki a szarod?
2017. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
punciról szó sem volt, kategória
2017. nov. 17. 16:49
 15/16 anonim ***** válasza:
21%

Ja igen. Akkor, ha análba csináljuk se. Jesszus....


21F

2017. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapható vagy ilyesmire mint passzív is kérdező?
2017. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!