Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdtem a barátommal. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal. Nem használtunk óvszert, és belém élvezett. Legalább háromszor. Minden cseppjét belém engedte. Lehet baj? Ő 28/férfi én 18/fiú.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb elkaptal valamit
2017. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit?
2017. ápr. 24. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem fingasz akkor nem...
2017. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
most tényleg azt gondolod hogy vicces vagy?
2017. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármilyen nemi betegsége van, akkor azzal már sanszosan rendelkezel te is.
2017. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Olyan vírust kaptál el aminek még latin neve sincs XD
2017. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Csak egy laza aids
2017. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek bajnak számít...?
2017. ápr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1%
Ja hogy homi kérdés. :D Akkor nem szóltam, abból gyerek nehezen lesz. >.<
2017. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Igen eleg sok gond lehet belole,pl ha netan aids el fertozott akkor nagyon eselyes ,h elkaptad.Miota vagytok egyutt?Gondolom soha nem voltatok meg szuresen kozosen.Ennyire naiv vagy?Vagy felelotlen voltal a pillanat heveben?Nagy butasag aids en kivul van meg egy rakas nemi betegseg illetve egy faroknak sem tesz jot ,ha kozvetlenul erintkezik fekaliaval ujabb veszely a kulombozo fertozesek iranyaba...gondolom ,ha mar guminelkul dugtatok ...ki se mostad magad?Amugy 100% ig senkiben sem lehet megbizni en is bele estem ebbe a hibaba elmentem szuresre negativ lett azota hihetetlenul figyelek erre meg ha t.kapcsolatom is lenne hihetetlen bizalomra lenne szuksegem ,h ezt neha bejatszuk.Ha nagyon felsz menny el egy szuresre k.b egy honap mulva vagy kicsivel tobb ido elteltevel lehet tiszta eredmenyt kapni mert addig lappang nem lehet kimutatni aids et mindig vedekezz ! Akkor is ha a baratod erolkodik
2017. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!