Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti egy öt éves kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy öt éves kapcsolatot, amiben a férfi és a nő hetente háromszor, négyszer találkozik, együtt alszanak, komolyan tudnátok venni?

Figyelt kérdés
Maradnátok egy ilyen kapcsolatban?
2016. ápr. 14. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem értem. :D
2016. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát illene elõrébb haladni vele lassan.
2016. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell minden nap eggyut lenni bárhogy is be vagytok zsongva én azon az emeleten vagyok hogy ha keveset vagyunk eggyütt jobban kívánjuk egymást és a szerelem is tovább tart. Tapasztaltam is úgy hogy nyugodtan lehet lepontozni
2016. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le senkit, csak véleményekre vagyok kiváncsi.
2016. ápr. 14. 18:25
 5/13 anonim ***** válasza:
itt igazabol az a kerdes, hogy van-e lehetoseg elorejutni? ha van, akkor miért nem éltek vele?
2016. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Párom és köztem 200 km van, 3 éve vagyunk együtt, heti egyszer tali a két város között, amikor meg mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál, de hamarosan ő fog költözni az én városomba, és akkor már együtt fogunk tudni lakni.

Köszönjük szépen nagyon szerelmesek vagyunk és igen, maradunk is benne és kitartunk egymás mellett!!


Kérdés: mi a fészkes fenéért érdekel az, hogy a te magánügyes szerelmi kapcsolatodról kinek mi a véleménye? Tudtommal a párkapcsolat csak arra a két félre tartozik, akik benne vannak, a többieknek semmi közük hozzá!

De ha már benned felvetül ez a kérdés, akkor itt nem az a kérdés, hogy a többiek komolyan tudnák-e venni ezt a kapcsolatot, hanem, hogy TE KOMOLYAN TUDNÁD-E VENNI?

2016. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Számomra ennyi infó kevés lenne dönteni arról, komolyan lehet-e venni ezt a kapcsolatot, vagy a másik fél szándékait. Hány évesek, milyen a kapcsolat tartalma? Mi a beszélgetések tartalma, szóba kerül-e a közös jövő tervezése, közös célok stb.?


Vegyük például a mi kapcsolatunkat a párommal, 21 évesek vagyunk, négy éve vagyunk együtt, és biztosan nem tudunk összeköltözni még legalább 2 évig. Jelenleg az egyetem miatt nem is találkozunk annyira gyakran, mint a kérdésben leírt pár (heti 1-2 éjszaka a max.). Mégis komoly a kapcsolatunk és komolyan vesszük egymást is.

2016. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze, miert ne lehetne komolyan venni?Sot, ez egy idealis kapcsolat, az egyuttlakas kikesziti a legtobb embert es teljesen felesleges is.
2016. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kevés az infó.
2016. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Főleg, ha "férfi" és "nő" - gondolom 25+, vagy ilyesmi.

5 év után ez eléggé komolytalanul hangzik

2016. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!