Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem lenne magától értetődő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne magától értetődő, hogy ha valakinek bejövök, akkor az találkozni akar velem?

Figyelt kérdés
Mint kiderült nem. A találkozó csak néhány kiválasztottnak jár, akik méltóak voltak arra, hogy nagysága kiemelje őket a földi porból és a saját szintjére emelje egy rövid ideig.
2017. nov. 2. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Pozitív visszaigazolást szeretnél ugye? Hát azért sem kapsz.
2017. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha valakinek bejössz,de más személyiséget képzelt el a neki tetsző külső mögé, akkor örülj, hogy nem kellettél mert egy narcisztikus, irányító pszihopatát kaptál ki.

Megismerek valakit, aki bejön, randizunk és ha csak nem csőből ellenszenves rajta valami akkor persze hogy többször is akarok vele találkozni. Az ember természete rugalmas, soha ne mond hogy soha!!

:D

2017. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez ritkábban fordul elő, inkább arra gondolok, hogy ha nem vagyok hajlandó aláfeküdni, akkor nem is akar találkozni. De előtte bizonygatja, hogy mennyire tetszek.
2017. nov. 2. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Akkor sexrandit akart és talált mást aki azonnal megy.

Vannak ilyenek ettől még nem lett pozítivabb a szememben.

Ló helyett szamár is jó alapon keresgél.

2017. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is van, hogy szexrandit keresek, mégse utasítanék vissza valakit, aki tetszik. Inkább legyen kevesebb valakivel, aki tetszik, mint több valakivel, aki nem tetszik.
2017. nov. 2. 19:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ti nem tartjátok beképzeltnek azt, aki planetromeon csak néhány embernek ír vissza és mindezt úgy fogalmazza meg, hogy minden idejét elvenné, ha mindenkinek válaszolna? Mintha őt kéne sajnálni.
2017. nov. 2. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

akkor minek írtad ki ide ha már megmagyaráztad magadnak?

biztos volt akivel jobban szimpatizált és inkább azzal találkozott. nincs mindenkinek végtelen szabadideje.

attól hogy tetszettél neki kitudja, lehet beszélgetett veled és nem győzted meg

2017. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét fiúról van szó, csak a melegek arroganciáját próbáltam átadni.
2017. nov. 3. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

A rómeón ami megy vicc. De megvan az oka.

van 1 ember. ír neked. te kérsz képet majd megkapod, nem tetszik és letiltod. Erre ő ugye mérges lesz mert elvárhatna legalább egy választ. mikor ő kap képet vkitől aki nem jön be akkor vhol levezetve amit kapott ő is megteszi. Ez megy körbe körbe. Ráadásul az elvárásokkal is gond van. Nem érzik sokan mennyire néznek ki jól vagy sz@rul. Nem értik sokan azt, hogy ahogy viselkednek (néha már az adatlapon is a nem válaszolás joga kiírásokkal) azzal eleve magukat minősítik. Én pl mindenkinek írok, hogy ha nem jön be és Sok sikert kívánok! Ez alap szerintem, mert emberek vagyunk. Meg szoktam mondani, hogy nem tudhatja senki, hogy akit ma letilt bunkón az holnap nem a főnöke lesz-e aki majd emlékszik erre. Ami persze megint érdekes, hogy a személyes sértettségét képes-e külön venni a munkában...

2017. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ez nem a planetromeon van csak így, ugyanilyen az egész meleg társadalom. Volt már olyan, hogy megismertem valakit egy ismerkedőhelyen, szexeltünk is, azt is mondta, hogy jó volt, majd néhány hétre rá teljesen véletlenül megláttam planetromeon, ráírtam és vissza se köszönt.
2017. nov. 4. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!