Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Olyan srác akar velem találkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan srác akar velem találkozni szexre, akinek menyasszonya van. Ez miért van alapból? Nagyon gondolkodom hogy ne menjek bele.

Figyelt kérdés

29 éves és azt mondta jó ideje fantáziál arról, hogy megdugja őt egy másik férfi, de aztán elszaladt mellette a fiatal és független kora, nem volt ideje kipróbálni és most hamarosan elveszi a nőt, akivel 3 éve vannak együtt, de még akar ilyet.


Ki akarja próbálni a kölcsönös szopást, 69-et, csókolózást meg azt hogy milyen hogyha egy férfi bele élvez a fenekébe. Viszont nekem ez kicsit visszataszító, hogy van valakije. Ilyennel még személyesen nem találkoztam.


27/F, biszex, dugásban csak aktív


2017. okt. 29. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Az ő Párkapcsolatuk nem a te dolgod. Ne hagyd magad manipulálni, de ha nem akarsz ne dugj vele!
2017. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez a te döntésed.


ÉN nem vállalnám be, alapból nem vagyok a szexkapcsolatok híve és nagyon zavarna az, hogy arra gondolnék, hogy miután mi dugtunk, hazamegy a menyasszonyához és vele teszi meg ugyanezt.


De, hogy te bevállalod-e, neked megéri-e már a te döntésed.

2017. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék nem gondolni arra, hogy menyasszonya van.

Hacsak a srác nem mondja el neki, akkor nem mennék bele (szó szerint sem :D) Bár ha ilyen gondolkodással akar nősülni, akkor már a fene megette az egészet :(

2017. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég s**gfej a gyerek!
2017. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a gyereknek a menyasszonyát sajnálom. Hozzámegy egy olyan pasihoz, aki, azt kell mondjam, a gerinc teljes hiányával vágna bele a házasságba.
2017. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Miért gondolkodnál hogy belemenj-e ha tetszik? Az én vőlegényemnek meg van engedve, hogy pasizzon.

25/N

2017. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha te nem akarod megdugni, szólj nekem, én majd jól megkefélem. :-D
2017. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!