Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » összejönnél egy olyan pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnél egy olyan pasival, aki pelenkát szeret hordani és használja is? Igényli hogy időről időre ellenőrizd a pelusát hátul, akár utcán is.

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg ennyire deviáns a meleg társadalom vagy megint csak unatkozik egy hülye gyerek?
2017. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülyegyerek és deviáns sem!
2017. okt. 16. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom... és az ilyenek még embernek nevezik magukat....
2017. okt. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mar vagy te vagy mas hu.lye megkerdezte. Hasznald a keresot...
2017. okt. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Hetente kétszer van egy pelenkás kérdés. Addig kérdezi más-más formában, míg magához hasonlót nem talál...
2017. okt. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Valóban sok ilyen kérdés van. Én maximum akkor ha nyilvánosan nem hordja és nem nekem kell vele foglalkoznom, de erősen elgondolkodnék rajta.
2017. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom eldönteni, hogy az, hogy az utóbbi pár hétben vagy tucatnyi ilyen kérdés volt, az azt jelenti, hogy egy ember van, akinek ilyen fétise van, és pasit akar magának, vagy, hogy a gyakorikerdesek a pelenkát viselő melegek klubjának az új fórumra.


Mindenesetre, hogy a kérdésedre válaszoljak: nem, nem jönnék össze ilyen emberrel, mert 1) van valakim; 2) engem ez a fétis taszít (Lehet itt jönni a pc-vel, meg, hogy fogadjunk el mindenkit olyannak, amilyen, de ahogy nem jönnék össze valakivel, akinek az a fétise, hogy pókokkal csipkedtesse össze a heréit (van ilyen!), úgy olyannal se jönnék össze, aki pelenkát hord, mert nekem taszító.); 3) mert már elegem van a pelenkás kérdésekből.


Ha szabad amúgy javasolnom a kedves kérdezőnek: vannak olyan honlapok és fórumok szerte a világhálón, ahol különböző fétises emberek keresnek párt maguknak – több hasznát látnám az oda posztolt kérdésnek, mint, hogy ide jöjjön még tucatnyi ilyen kérdés.

2017. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj hogy ez már nem is fétish. Hiszen a legtöbb perverzió a hálószobában marad. A négy fal közt. Szerintem ez így helyes. Az hogy az utcán azt nézegessem hogy fürdessz e már a fekáliában finom szólva is taszitó.


Szerintem keress egy dom pasit aki rászoktat a bilire.

2017. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom.. :D

Tényleg elég aberrált, de mielőtt azt hinné valaki, hogy a melegek ilyenek, megnyugtatom sok ilyen van a heterok között is. Azt hiszem baby fétisnek hívják.

2017. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!