Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiatalabb pasik többsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb pasik többsége miért nem szereti 35 40-es korosztályt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 20:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%

#6, Én biszex lány vagyok és ugyanígy gondolom:-) 28-40 éves nőket és a 20-25 éves pasikat kedvelem.

20/B/L

2017. szept. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
87%

Még nem jöttem rá, miért van ez.


Volt, hogy nem látott még sem élőben, sem képen a fiú és eltűnt, mikor kiderült, hogy 35 vagyok (25-45 közöttiekkel ismerkedtem és nem szexpartnerkeresőn, hanem kapcsolat igényével).


Élőben meg... a legutóbbi randimon - már ismertük előtte egymást látásból - egyből az volt az első kérdés, hogy "és amúgy hány éves vagy?", a fiú rácsodálkozott, hogy sokkal fiatalabbnak gondolt, aztán nem akart több randit utána (9 évvel volt nálam fiatalabb).


Ha meg nálam idősebbel randizom, akkor rendszerint letagad pár évet, ami utólag derül ki.

2017. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 15/F

vagyok. Nem ugyan az a korosztály... De van akit ez izgat

2017. nov. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Akit izgatna egy passzív gimnazista tini, az nyugodtan írhat.
2019. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!