Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ha lennének lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha lennének lány barátaim sokat tudnának lelkileg segiteni na meg pasizásban?

Figyelt kérdés
22/f

2017. aug. 27. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak lelki szemetesnek akarod használni őket akkor inkább ne barátkozz lányokkal.


De tény, hogy egy lány barát, (egy igazi barát, nem pedig azok a tipikus kamu lány barátok akik nyaliznak neked és a hátad mögött kibeszélnek) nagyon sokat tud segíteni, és persze te is neki.

2017. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom milyen lelki szemetes ládának lenni. Nem nagyon vannak barátaim, két hetero barátom van, vagyis valahogy igyekszem hogy minél jobb barátaim legyenek ők, de az egyiket lelkileg ápolni kell, meg őket nem nagyon tudom ilyenre megkérni, hogy segitsenek, max lelkileg tudnak, de ez a pasizás... amugy nem tudom milyen lehet egy barátság lánnyal..., ugy éreztem mindig hogy rám van erőltetve az, hogy egy lánnyal nekem nem lehet sima barátság, mert belémszeret talán meg ilyenek és én nem akarom megbántani, hogy nekem nem megy. Igy sose mertem lánnyal egy sima barátkozást, kissé tartottam mindig tőlük.
2017. aug. 27. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Ha normális életet élnél, nem is lennének ilyen gondjaid...!
2017. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
#3 Köszönjük a provokatív hozzászólást.
2017. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
hát én lány vagyok, ráadásul aszex meg nonramantikus. Esélytelen hogy beléd szeressek. :D
2017. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pasizásba nem tudnak segiteni. Bár ezt hetero pasiként gondolom így
2017. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Ötös. Aszex és nonromantikus? Magyarán totálisan lelki fogyatékos? Talán pszichopata vagy?
2017. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most miért bántod? Ha ő igy teljes egésznek érzi magát akkor nem tudsz mit csinálni, de én meg pont egy kapcsolattal lennék szerintem teljes, meg barátokkal.


Én amugy igyekeztem pasizni, főleg személyesen probálok gyakorolni pl szemezést, de nem megy, pedig jo lenne ha szemezhetnék fiuval, vagyis megtehetem csak nem szeretnék verést kapni vagy beszolást aki hetero azt nem piszkálni hisz ugye lányokat szeret.


Aztán, egy lánnyal mivel magam is elég "női" szivű vagyok, annak ellenére, hogy fius, borostás stb, borzaszto érzelmes, törékeny és a horoszkopom is durván befolyásol, mert szűz jegyben születtem szoval totál ingatag vagyok lelkileg mint egy lány, bár nem viselkedek ugy, szeretem hogy fiu vagyok, hogy fiusan viselkedek, jol esik, csak lányokkal tudnék lelkizni, és nem lenne szemetes láda, ha valakit megismerek hamar mindenki a szivemhez nő, van is srác aki nem irt egyszer csak, lelkiztünk meg minden, azt hittem vagy hiszem, hogy lehet mert... nem akart élni 😖 és irtam neki meg felhivtam, hogy minden rendben van-e és, hogy az se baj, hogy ha nem tetszem, vagy utál csak válaszoljon annyit, hogy jol van és hagyjam békén, de semmi 😢 és most nem tudom mivan, felkeresni se tudom, mert nem tudom hol lakik, na mind1


Szoval a lányok olyanok nekem mint egymásnak a lánybarátok vagy hetero fiuknak a haverjaik, mindigis jol kijöttem velük, csak féltem, hogy nehogy belekeveredjek egy ilyen szerelmi dologba, illetve sok lány irta, hogy nekik lazábban elmondják a fiuk hogy melegek, meg simán megtudják kérdezni, ez picit kihasználás tudom, de nem vagyok hálátlan, cserébe jo barát szeretnék lenni, aki lelkileg foglalkozik vele, támogatja, ahogy mindenki mást akit eddig megismertem, mint a családtagjaimat.

2017. aug. 27. 23:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most kevés a lány barátom, de szívesen barátkoznék


27/melegF

2017. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!