Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mi a jobb? Felváll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb? Felvállalni vagy próbálni tagadni?

Figyelt kérdés

Szóval szerintetek mi a jobb?


Inkább titokban tartani a homoszexualitást, vagy inkább felvállalni nyíltan?


2017. aug. 25. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha mindenki homofód a környezetedben nem annyira jó felvállalni :D, de ha elfogadó barátaid vannak plusz a szüleid sem tagadnak ki érte, vállald fel.
2017. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Inkább a kettő között.
2017. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Anyukám tudja, ez nem is kérdés, ő nagyon jól fogadta.


Annyit mondott, hogy nagyon vigyázzak magamra és mindig számíthatok rá, bármit elmondhatok neki.

Kicsit talán reméli, hogy ez meg fog változni vagy ilyesmi, mert fél, hogy ebből hátrányom lesz, de azért azt szerintem nem is várhatom, hogy boldog legyen miatta. (Igazából azt mondta, hogy örül, hogy elmondtam, de hát igen. :) )


Szóval ez nem is volt kérdés. A családom anyukám, szóval a család nem kérdés. :)


A barátok meg... Ez nagyon vegyes.

Fiatal vagyok még gimnazista, elég jó helyre járok, de például kollégista vagyok, ahol vannak konzervatív emberek.

Ugyanígy a suli is.

Van aki az osztályban "Love is love" plakátokat rajzolgat meg ilyenek és egy beszólásra szétoffol mindenkit (ő lány és fiúval jár).

De van például az egyik osztálytársammal múltkor erről beszéltünk, szó szerint azt mondta, hogy "aki b-zi az nem ugyanaz ember"


Szóval nagyon kétélű a dolog.


Az osztályon kívüli barátaim ugyanez.


Érdekes helyzet, igazából ezért tettem fel a kérdést, mert fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem, elegem van az egészből, elég sokszor feljönnek a csajok vagy van a környezetemben vita a melegekről és elegem van, hogy folyton hantázok és tagadok, de igazából bevallani meg félek, így is eléggé vagyok már. +++ Elég rosszul titkolom...

2017. aug. 25. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Vállald fel, az mindenkinek jobb lesz:) azokat az embereket akik hülyeségeket beszélnek meg hagyd figyelmen kívül
2017. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%
Vállald fel, mert ha tényleg a barátaid akkor elfogadják
2017. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
82%

Nekem van egy nagyon jó barátnőm, ő is a saját neméhez vonzódik, és ő felvállalta, legalábbis előttünk (a barátai előtt) és mi vegyesen fogadtuk. Tehát engem egyáltalán nem zavart, valaki meg nem beszélt vele hetekig xd

Egyébként szerintem elég, ha csak a barátaid tudnak róla, nem kell világgá kürtölni :D

És jófej anyud van :)

2017. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Felvállalni, de sehol sem hangoztatni! Én még senkinek nem hangoztattam hogy heteró vagyok!
2017. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, ne haragudj, de ez azért bullshit.


Ez egy olyan dolog, hogy ha van egy barátnőd akit felvállalsz vagy akivel "nyilvánosan mutatkozol", tehát például a barátok előtt... Na az már jóval több, mint az, hogy valaki csak beismeri, hogy meleg.


És ez egy olyan dolog, hogy például, ha van egy melegnek egy kapcsolata vagy bármi, azzal, ha azt csak felvállalja már az is jön, hogy meleg vagy legalább bi.


Ez egy ilyen dolog. Oké, hogy nem kiabálod mindenkinek, hogy hetero vagy, de csak azért mert a "többség az" és egy baráttal/barátnővel gyakorlatilag legalább annyira "kiabálod" ezt, mint egy meleg, aki felvállalja magát.


Most arról ne is beszéljünk, amikor némely hetero párok a padon vonaglanak...

Nem akarok általánosítani és heteróként sem csinálnám ezt, de azért nagyon nem fair ilyenkor azt mondani, hogy "hát a heterók sem hangoztatják".


Meg egyébként is ez egy olyan dolog, hogy ha elmondod a barátaidnak, akkor előbb-utóbb úgyis mások is meg fogják tudni.

2017. aug. 26. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!