Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez titeket mennyire zavarna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez titeket mennyire zavarna, fiúk?

Figyelt kérdés
Többi lent
2017. aug. 9. 23:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Szóval: sejtem, hogy enyhén látens homoszexuális vagyok. Nők nem érdekelnek, a szex férfiakkal sem, de valahogy mégis vonzódom némelyekhez. Ez úgy nyilvánul meg, hogy szívesen vagyok a társaságában, keresem a normál határokon belüli kontaktust, pl. kézfogás. De farkak és hasonlók nem érdekelnek.


De félek haverkodni, bizonytalan vagyok, félek, nem is alaptalanul, hogy s fentieket mások is megérzik...


Pedig alapvetően semmit nem akarnék senkitől hetero haveri kapcsolaton túl. Normális, hetero srácként élek.


Fiúk, ha a ti közeletekben lenne egy hasonló srác, ti hogy viszonyulnátok hozzá?


Azért ebbe a kategóriába írok, mert talán itt válaszolgat arányában a legtöbb pasi, és nem is a díszb@..zi kategóriások, hanem a normálisabbak...

2017. aug. 9. 23:09
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Márpedig ezt nem itt kell megvitatni.
2017. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

"enyhén látens homoszexuális vagyok."


Te nem enyhén vagy homoszexuális, barátom, de ezzel semmi gond sincsen.

Az azonosnemű szexnek meg van több formája is, nem csak az pénisz behatolása az ánuszba. Szóval csak rajta.

2017. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
A leírtak alapján nekem inkább aszexuálisnak tűnsz.
2017. aug. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Én aszexuálisnak gondolnálak, amennyiben nem vonzódsz egyik nemhez sem szexuálisan. Ez talán még rosszabbnak tűnhet, mint melegnek lenni, de így is lehetsz maximálisan boldog.
2017. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En is egyetertek az elottem szolokkal, de en nem ugy fejezem ki hogy biztos az vagy, de az elmondottak alapjan en is aszexualisnak gondollak. Ettol meg elhetsz boldog eletet :)
2017. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!