Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fiúk titeket zavarna?

Fiúk titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Titeket zavarna ha a csajotok űz valamilyen extrém sportot és emellett rajong is az iránt a sport iránt?Mert majdnem össze jöttem egy fiúval,de ő ezt a rajongásomat a sport iránt nem bírta.Pedig nem beteges szintű.Csak szeretek foglalkozni vele és beszélni róla.Ráadásul elvileg ő is nagy rajongója a sportnak.(Remélem csak én fogtam mellé.)

15/L



2012. dec. 17. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, majdnem 'összejöttél' egy 15 éves kisfiúval?

És a sporton bukott meg, nem a fiatal korotokon. Világos.


Nem, nincs azzal gond, ha egy nő sportos, vagy ha szeret egy sportot. Ezek ilyen apróságok, sokkal komolyabb dolgok számítanak.

2012. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a fiú 19 volt csak jött azzal,h majd ő leszoktat,meg ne csináljam és,hogy nem lánynak való,meg inkább vele foglalkozzak és már az agyamra ment.Folyton ezzel piszkált.
2012. dec. 17. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy egy 19 éves fiú nem lehet gyerekes.. Majd találsz olyat, aki valóban tisztel, tehát a számodra fontos dolgokat is tiszteli. Vagy minimum azt, hogy te szereted az adott sportot..


Esetleg leírod mi az? Pankráció, ejtőernyőzés? :D

2012. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem talált :)

Rallyzom.<3

2012. dec. 17. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Nájsz.

És ebből akart 'kinevelni' ?

Érdekes :)

2012. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én arra is gondolta,hogy mondjuk ,hogy így nem érzi magát elég nagyfiúnak mellettem.....:) És ez gondolom zavarta őt :/ de nem hagynám abba senki kedvéért sem.
2012. dec. 17. 14:43
 7/9 anonim válasza:
Ez hülye.. nem tudja kit dobott el magától...
2012. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)
2012. dec. 17. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Rallyzol?*.*
2013. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!