Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hány pontot adnátok magatokra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány pontot adnátok magatokra?

Figyelt kérdés

Tehát mennyire vagytok szerintetek jó pasik? Kort is írjatok!

Azért érdekel, mert mostanság vegyes érzéseim vannak. Néha úgy érzem nagyon szarul nézek ki. Főleg mikor látok helyes, sportos és szexi fiúkat, sőt inkább férfiakat mert bár csak 18 évesek már olyan a kisguárzásuk. Néha meg tök jó pasinak érzem magam annak ellenére, hogy tudom milyen vékony vagyok pl. :D Amúgy nem szoktam depizni vagy ilyesmi csak ez elgondolkoztatott mostanság.


2017. júl. 22. 08:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Fősulin volt egy srác. 10/10-esnek gondolta magát. Így is viselkedett. De mindenki más szerint csúnya volt, max. 10/2-es. Senki sem akarta lerombolni az önbizalmát a tényekkel, mert egyébként jó szándékú gyerek volt. Ha Ő válaszolna erre a kérdésre most, akkor a válasza (a többségünk szerint, akik ismertük Őt) nagyon nem fedné a valóságot. Akik nem ismerik Őt személy szerint, lehet, hogy elhinnék neki, hogy tényleg 10/10-es, mert ezt írta volna válaszként.

Még is: ki dönti el, hogy kinek mi a szép és mi a csúnya? A többség véleménye az egyetlen létező igazság? Vagy az egyén önismeretéből fakadó állítás az egyetlen igazság? Ki tudja...

2017. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Létezik szubjektivitás ez tény. De szerintem az a szépség, amit a legtöbb ember szépnek talál. Akit a legtöbb ember gyönyörűnek gondol, arra szerintem senki nem mondaná, hogy bűnronda, max irigységből..
2017. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!


Számomra ő a tíz. [link]


A magam szépségét pedig kétféle skálán osztályoznám. Az egyik skálán minden osztályba ugyanannyi ember tartozik. Tehát a lakosság legrondább tizede kapja az egyest, legszebb tizede a tizest. Ez esetben én ötösnek mondanám magam. A másik skálán pedig egy fizikai mennyiségnek tekintjük a szépséget. Kiválasztjuk a Föld legszebb és legcsúnyább személyét, ők kapják a 10 és 1 pontszámot, majd egyenlő részekre felosztva a szépségtartományt, megkapjuk a várt skálát. Ez esetben egy véletlenszerűen kiválasztott ember pontszáma egy μ=6 paraméterű normális eloszlású valószínűségi változó lesz. Tehát én is nagyjából hatos vagyok így. Bocsánat a bonyolultságért, de szeretem tisztázni a dolgokat.

2017. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig úgy osztom be, hogy akinek már 2-t adok, azon már látok valami vonzerőt.


Egy olyan pasi aki tök átlagos és szemet sem fog meg egyet adok, és annak is akit nagyon rondának találok. Éppen ezért nem is szívesen pontozok egy átlag pasit, aki nem mozgat meg semennyire, mert nem akrom leértékelni. Hát ebben is különbözünk.:DD Nálam 5-től már az elég jóképűek kezdődnek, egy 10-es meg már álompasi. Te mit gondolsz arról, akit linkeltem.

2017. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem rúgdosnám ki az ágyamból, de azért nem tíz.
2017. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
63%

Ez alapján pontozzatok... az emberek nagy része 3-4 lehet.


[link]

2017. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy bunkó, aki ezt csinálta.
2017. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 6-ba és a 8-ba helyesebbek vannak, mint a 9-be. Jó hülye lehet, aki ezt összeállította.
2017. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy heteroszexuális férfi volt, aki azt gondolta a tipikus macsó férfiak a vonzóak.
2017. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megláttam a kilenceseket, visszanéztem a kettesekre, hogy nem ugyanazokat rakta-e oda az a félnótás, aki ezt összeszerencsétlenkedte :D
2017. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!