Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hány pontot adnátok magatokra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány pontot adnátok magatokra?

Figyelt kérdés

Tehát mennyire vagytok szerintetek jó pasik? Kort is írjatok!

Azért érdekel, mert mostanság vegyes érzéseim vannak. Néha úgy érzem nagyon szarul nézek ki. Főleg mikor látok helyes, sportos és szexi fiúkat, sőt inkább férfiakat mert bár csak 18 évesek már olyan a kisguárzásuk. Néha meg tök jó pasinak érzem magam annak ellenére, hogy tudom milyen vékony vagyok pl. :D Amúgy nem szoktam depizni vagy ilyesmi csak ez elgondolkoztatott mostanság.


2017. júl. 22. 08:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
78%

Attól, hogy valaki szerint ő jól néz ki még nem lesz öntelt szerintem.


Nem, nekem nem csak a külső számít. Bár szerintem én jól nézek ki és nem csak szerintem, mert a környezetem is ezt adja át nekem. Ettől függetlenül egy nem feltétlen szép fiút is tudnék szeretni, mert a külső tényleg nem minden.


Aki meg annak örülne, ha mindenki csúnya önbizalomhiányos lenne, arról meg van a véleményem. Azt az embert elfogadják, akár milyen is, ha van önbizalma és rendben van magával.

2017. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki pofára akar esni, annak tényleg jó, ha van önbizalma. Nézd csak meg, hogy azok közül, akiket otthagyott a barátjuk, hányan gondolták még az otthagyás előtti napon, hogy a kapcsolatuk teljesen rendben van.
2017. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
86%
Nincs köze a kettőnek egymáshoz. Fordítva van. Inkább az esik pofára, akinek nincsen önbizalma. Aki csak a rosszat várja és mindig csalódik, az nagyon nem szerencsés dolog.
2017. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként meg írtam hogy ha az ötös azt jelenti, hogy átlagos, akkor az emberek majdnem fele hazudik itt. Ennél jobb bizonyíték mi kell arra, hogy az emberek kicsit többet gondolnak magukról?
2017. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
85%

1/10 kb így nézne ki szerintem:

[link]


10/10 meg kb így:

[link]


Én 7/10nek gondolom magamat.

2017. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
74%
Én az általad linkelt 10/10-re is csak 8 körül adnék.:D
2017. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
82%
26# Az arca szerintem 10 és az ennél izmosabb vagy kisebb testzsírarányű már kicsit át esik a ló túloldalára a szépség szempontjából.
2017. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
82%
Mutass egy számodra tizest.
2017. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
84%
10/10 vagyok, de ez miért kérdés?
2017. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
85%

Pl ő számomra tízes. [link]


Hát ettől tényleg nem kell izmosabb, én amúgy sem azt nézem hanem az arcot. legalább is elsőre.

2017. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!